reklama
Zlot zabytkowych motocykli w Grębowie [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 16 sierpnia
reklama

Zlot zabytkowych motocykli w Grębowie [zdjęcia]

0
1 z 17

W Grębowie trwa 6 już edycja Zjazdu Starych Motocykli PRL zorganizowana przez Stowarzyszenie Miłośników Zabytkowych Motocyklu „:Gazela”. Mimo niesprzyjającej pogody, dopisali zarówno posiadacze starych motocykli, jak i publiczność pragnąca podziwiać fantastyczne jednoślady.

 – Sporo osób dzwoniło, że nie dojadą do nas, bo po drodze są burze i ulewy. Szczególnie ci zlotowicze, którzy  jechali od strony Dębicy i Rzeszowa. U nas na szczęście pogoda nie robi takich psikusów. Ciągle jeszcze dojeżdżają kolejni uczestnicy, ale już teraz zabytkowych motocykli jest grubo ponad 100 – mówi Zbigniew Szewc, prezes klubu „Gazela”.

Oprócz posiadaczy zabytkowych motocykli, do Grębowa przyjechali właściciele starych samochodów, rekonstruktorzy historyczni ze Stalowej Woli, a także mobilne muzeum rowerów. Jest też policja ze swoim stoiskiem, namiot edukacyjny uczący zasad ruchu drogowego, stoiska gastronomiczne i wiele innych atrakcji.

 – To świetna reklama dla gminy Grębów. Przyjechali do nas ludzie z równych miejsc Polski, samych motocykli, tych współczesnych jest kilkaset – nie krył zadowolenia Kazimierz Skóra, wójt gminy Grębów.

1 z 17

Zostaw odpowiedź