Zniszczył własne pojazdy! 32-latek posiadał narkotyki

0

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Połańcu w miniony wtorek zatrzymali mieszkańca gminy Połaniec, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Mundurowi łącznie zabezpieczyli ponad 30 gramów amfetaminy, blisko 10 gramów marihuany, metalowy młynek oraz wagę elektroniczną. 32-latek może spędzić w więzieniu nawet 3 lata.

Policjanci z połanieckiego komisariatu we wtorkowy wieczór skierowani zostali na interwencję. Z treści zgłoszenia wynikało, że z rejonu garaży na terenie miasta słychać odgłosy rozbijanych szyb. Funkcjonariusze na miejscu zauważyli dwa uszkodzone pojazdy. Przy suzuki i oplu z rozbitymi szybami stał agresywny mężczyzna. Policjanci szybko opanowali sytuację, okazało się, że sprawcą uszkodzeń jest 32-letni mieszkaniec gminy Połaniec. Zadziwiającym był fakt, że mężczyzna niszczył własne pojazdy. Powody jego niestandardowego zachowania wkrótce się wyjaśniły. Podczas interwencji policjanci znaleźli przy 32-latku porcję marihuany, amfetaminy oraz wagę elektroniczną. W trakcie kolejnych czynności, w garażu i mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze znaleźli kolejne narkotyki, a także metalowy młynek. Łącznie zabezpieczonych zostało blisko 10 gramów suszu roślinnego wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana, a także ponad 30 gramów białego proszku – najprawdopodobniej amfetaminy. 32-latek dwie noce spędził w policyjnym areszcie.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo może grozić mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. JSz

Źródło: KPP w Staszowie

Share.

Comments are closed.