reklama
Znów drogowy dramat na trasie Tarnobrzeg- Stalowa Wola! [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 3 października
reklama

Znów drogowy dramat na trasie Tarnobrzeg- Stalowa Wola! [zdjęcia]

5
1 z 23

Minęła zaledwie niewiele ponad doba od groźnego wypadku do jakiego doszło na trasie Tarnobrzeg – Stalowa Wola, w rejonie Jamnicy, gdy na tym samym odcinku drogi znów doszło do dramatu. W zderzeniu dwóch busów i samochodu osobowego ucierpiały dwie osoby. Poniżej publikujemy zdjęcia z miejsca wypadku. 

 – Z pierwszych informacji jakie otrzymaliśmy wynika, że na drodze wojewódzkiej 871 doszło do zderzenia dwóch busów i samochodu osobowego. Dwie osoby są poszkodowane. Na miejscu pracują służby, droga jest zablokowana w obu kierunkach. Niebawem policjanci ruchu drogowego wyznacza objazdy, bo w tym momencie nie wiemy jak długo potrwa przerwa w ruchu na tym odcinku – powiedziała „Tygodnikowi Nadwiślańskiemu” niedługo po zdarzeniu sierżant sztabowa Małgorzata Kania, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Zobacz wideo z miejsca zdarzenia: Zderzenie dwóch busów i osobówki na “zakręcie śmierci” w Jamnicy [wideo]

Z pierwszych relacji osób będących świadkami zdarzenia wynika, że jeden z busów jechał od strony Stalowej Woli, w kierunku Tarnobrzega. W tym samym kierunku, za nim, poruszało się osobowe audi. Z przeciwnego kierunku nadjechał drugi bus, który wypadł na przeciwległy pas  jezdni i  uderzył w jadące z przeciwka  auto dostawcze, a potem w osobowe audi.

Ruch na drodze wojewódzkiej 871 na odcinku Stalowa Wol – Grebów jest nadal całkowicie wstrzymany. Pojazdy jadące od strony Stalowej Woli kierowane są przez Zbydniów i Kotową Wola. Z kolei od strony Tarnobrzega, na rondzie w Grębowie ruch kierowany jest w kierunku Gorzyc. Poniżej publikujemy zdjęcia z miejsca wypadku.

wypadek jamnica

1 z 23

5 komentarzy

  1. zakrętu nie widza i jada prosto , od tarnobrzega to stalowej jeżdż abardzo szybko i wymijaja pchaja sie na drugiego , powinno byc ograniczenie prętkości i co kilka kilometrów radar i częste kontrole policji łapac i mandaty dawac