Zobacz, jak postępują prace przy nowym "Dzikowiaku" w Tarnobrzegu. Widać już kolejny poziom [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

Zobacz, jak postępują prace przy nowym „Dzikowiaku” w Tarnobrzegu. Widać już kolejny poziom [zdjęcia]

1
1 z 17

Budowa nowego pawilonu handlowego w Tarnobrzegu trwa pełną parą. Obiekt przy ul. Piłsudskiego powstaje w miejscu starego „Dzikowiaka” i będzie nosić taką samą nazwę.

Rozbiórka starego, pochodzącego jeszcze z lat 60. ub. wieku „Dzikowiaka”, zaczęła się jesienią 2021 roku. Budynek nie spełniał wymogów współczesności, zaś jego stan techniczny był tak zły, że bardziej opłacalne okazało się jego wyburzenie i postawienie w tym samym miejscu nowego obiektu.

Nowy „Dzikowiak” ma mieć dwie kondygnacje i podziemny garaż dla 41 pojazdów. Część podziemna jest już częściowo wykonana, trwają prace przy stawianiu murów pawilonu. Jak widać prace nie ustają, powstaje już kolejna kondygnacja. Według zapewnień inwestorów, „Dzikowiak” ma być gotowy już latem 2022 roku.

Budowa nowego „Dzikowiaka” w Tarnobrzegu – 17 zdjęć

budowa dzikowiaka w tarnobrzegu

1 z 17

Jeden komentarz

  1. ze wsi Tarnobrzeg na

    Tarnobrzeg zabudowany jest ciasno i na drogach jest wąsko. Obwodnica ma zbyt wąską jezdnię. A przecież będą tam jeździć samochody ciężarowe. Wieś to wieś i tyle w temacie.