reklama
15 medali dla zawodników UKS Delfin podczas Ogólnopolskich Zawodów "Spełniaj Pływackie Marzenia" - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 19 sierpnia
reklama

15 medali dla zawodników UKS Delfin podczas Ogólnopolskich Zawodów „Spełniaj Pływackie Marzenia”

0

W minioną sobotę na pływalni w Kolbuszowej odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie  „Spełniaj Pływackie Marzenia”, w których świetnie zaprezentowali się zawodnicy tarnobrzeskiego klubu UKS Delfin. Na 16 startów naszym pływakom udało się wywalczyć 15 medali!

Podczas zawodów w Kolbuszowej tarnobrzeski klub reprezentowała 5-osobowa drużyna, składająca się w większości z uczniów Szkoły Podstawowej numer 3, na co dzień trenujących pod okiem trenerów Angeliki Michalik i Krzysztofa Dydo. Na 16 startów „Delfinowi” udało się wywalczyć 15 medali – 9 złotych, 5 srebrnych, 1 brązowy, co dało im 3. miejsce w klasyfikacji medalowej.

Najlepszym zawodnikiem kategorii 11 lat został Albert Borkowski. 2. miejsce w kategorii zawodników w wieku 10 lat zajął Bartosz Turbak, ex aeqo najlepszym zawodnikiem wśród 13-latków został Igor Majewski, zaś wśród zawodników w wieku 15 lat i starsi 2. miejsce zajął Nikodem Naróg.

Zobacz także: 
– Zaręczyny na studniówce tarnobrzeskiego liceum! [wideo]

Bartosz Turbak zdobył złoty medal na dystansie 50 m stylem klasycznym, srebrny na dystansie 50 m stylem dowolnym i również srebrny na dystansie 100 metrów stylem dowolnym.

Albert Borkowski wywalczył złoty medal na dystansie 50 m stylem dowolnym, złoty medal na dystansie 50 m stylem grzbietowym i złoto na dystansie 100 m stylem zmiennym. Igor Majewski zdobył złoty medal na dystansie 100 m stylem dowolnym, srebrny medal na dystansie 50 m stylem dowolnym, brązowy medal na dystansie 50 m stylem motylkowym i srebro na dystansie 100 m stylem zmiennym.

Zobacz także: 
– Gm. Gorzyce. 50-latek przywłaszczył w sklepie tysiące złotych i ukrył je w lesie

Bartłomiej Skwara wywalczył złoto na dystansie 100 m stylem dowolnym, złoty medal na dystansie 100 m stylem motylkowym, srebrny medal na dystansie 50 m stylem motylkowym. Z kolei Nikodem Naróg zdobył złoty medal na dystansie 50 m stylem motylkowym i złoty medal na dystansie 100 m stylem motylkowym.

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.