#AppleChallenge Enei Elektrowni Połaniec – lubimy pomagać - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 25 października
reklama

#AppleChallenge Enei Elektrowni Połaniec – lubimy pomagać

1
1 z 1

Pracownicy i wolontariusze Elektrowni Połaniec po raz kolejny udowadniają, że pomaganie mają we krwi. Już po raz drugi dołączyli do inicjatywy, popularnych w ostatnim czasie internetowych wyzwań, w ramach których cała Polska zbiera pieniądze na rzecz chorych dzieci.

W ramach akcji pod nazwą #AppleChallenge pracownicy oraz wolontariusze z Elektrowni Połaniec z symbolicznym jabłkiem w ręku przystąpili do zbiórki, a także zachęcali innych do niesienia pomocy. Jak się okazuje, jest wiele osób o dobrych sercach, które chcą pomagać.

Do wyzwania zostaliśmy nominowani przez naszych kolegów z policji, którzy chętnie uczestniczą w przeprowadzanych przez nas zbiórkach krwi. Natychmiast przyjęliśmy to wyzwanie, ponieważ lubimy pomagać na różne sposoby – mówi Joanna Serafin-Osmala, koordynator wolontariatu pracowniczego w Enei Elektrowni Połaniec.

W akcję #AppleChallenge przeprowadzaną w Elektrowni Połaniec angażuje się coraz więcej osób, a do wyzwania przystępują kolejni nominowani.

Enea Elektrownia Połaniec do wykonania zadania nominowała spółki Enea Bioenergia i Enea Połaniec Serwis oraz zaprzyjaźnione OSP Połaniec, Running Połaniec i Towarzystwo Kościuszkowskie w Połańcu.
Pomagamy bo #MocJestWnas!

1 z 1
Udostępnij

Jeden komentarz