Będą wybory uzupełniające

0

Po śmierci radnego Edwarda Rysia i wygaśnięciu jego mandatu w okręgu wyborczym nr 9 (Zdziarzec) utworzonym dla wyboru Rady Miejskiej w Radomyślu Wielkim, Wojewoda Podkarpacki zarządził wybory uzupełniające.

Wybory te odbędą się w niedzielę 26 czerwca w Zdziarcu. Zawiadomienia o utworzeniu komitetu wyborczego można składać w dniach 7-8, 11-15 oraz 18 kwietnia, w godzinach 8:15-16:15 w siedzibie Komisarza Wyborczego w Tarnobrzegu ul. 1 Maja 4a, pokój 204. Zgłoszenia dokonuje się na formularzu ustalonym przez Państwową Komisję Wyborczą dla wyborów zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

Do 27 kwietnia istnieje możliwość zgłoszenia do Komisarza Wyborczego w Tarnobrzegu kandydatów do składu Miejskiej Komisji Wyborczej w Radomyślu Wielkim, która zostanie powołana 2 maja. Do 17 maja będzie można zgłaszać Miejskiej Komisji Wyborczej w Radomyślu Wielkim listy kandydatów na radnego, zaś do 27 maja przyjmowane będą zgłoszenia kandydatów do składu obwodowej komisji wyborczej.

Szczegółowe informacje dotyczące wyborów uzupełniających znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Radomyśl Wielki w zakładce Informacje Wyborcze -> Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Radomyślu Wielkim 2016 – http://radomysl.bip.2.ires.pl/informacje_wyborcze/wybory_uzupelniajace_rm_2016/

Share.

Comments are closed.