Biedronka w Tarnobrzegu-Miechocinie? Kierowcy są w szoku - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Biedronka w Tarnobrzegu-Miechocinie? Kierowcy są w szoku

7

Obecnie w Tarnobrzegu znajduje się osiem Biedronek. Tymczasem przy wjeździe do miasta na ul. Wisłostrada pojawił się baner reklamowy znanej sieci sklepów, informujący o markecie znajdującym się w odległości 1 km. By do niego trafić, należy skręcić w prawo na osiedle Miechocin. Dziewiąta Biedronka w Tarnobrzegu? To oczywiście nieprawda, tym bardziej że na bilbordzie widnieje miejscowość Ustrzyki Dolne.

Niektórzy kierowcy z pewnością są zaskoczeni banerem, jaki znajduje się tuż przy wjeździe do Tarnobrzega. Nie chodzi o samą reklamę Biedronki, której sklepów w mieście nie brakuje. Na bilbordzie jest jednak informacja o tym, że market znajduje się za 1 km, a na najbliższym skrzyżowaniu ul. Wisłostrada i ul. Mickiewicza należy skręcić w prawo.

To oczywiście błędne informacje, gdyż na Miechocinie nie ma Biedronki. Być może baner ma służyć promocji marketu w innej miejscowości, ponieważ widnieje na nim dopisek Ustrzyki Dolne. Tu jednak jest inny problem: bieszczadzką miejscowość od Tarnobrzega dzieli nie 1 km, lecz 185 km.

Biedronka w Tarnobrzegu

Obecnie w Tarnobrzegu znajduje się osiem sklepów marki Biedronka: obok dworca autobusowego, przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i św. Barbary (obok stacji Moya), przy ul. Zwierzynieckiej, przy alei Warszawskiej, przy ul. Kwiatkowskiego (naprzeciwko targu), przy ul. Kwiatkowskiego, przy skrzyżowaniu ulic Jachowicza i Sokolej (obok Komendy Miejskiej Policji) oraz słynna już Biedronka Premium na placu Bartosza Głowackiego.

Powstała pierwsza Biedronka Premium [zdjęcia]

Biedronka w Tarnobrzegu

 

Udostępnij

7 komentarzy

  1. To nawet w Stalowej Woli,Rzeszowie i Mielcu nie ma tylu Biedronek hahahaha.Nie dziwie sie bo to wiejski sklep.A Tarnobrzeg to w 80 procentach wsie silą dołączone do grajdoła.

    • A Kraków czy Warszawa nie wchłonęła wiosek położonych bezpośrednio przy tych miastach? W taki sposób miasta się rozrastają – Tarnobrzeg niestety ma wiele innych problemów…