Budowa budynków handlowych w Tarnobrzegu. Kiedy otwarcie? [wideo][zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Budowa budynków handlowych w Tarnobrzegu. Kiedy otwarcie? [wideo][zdjęcia]

3
1 z 10

Widać coraz większe postępy w pracach przy budowie dwóch obiektów handlowych w Tarnobrzegu. Zaawansowanie prac widać przede wszystkim przy budynku Aura Park, którego otwarcia można spodziewać się niebawem.

Przypomnijmy, że w centrum miasta niedługo powstaną dwa obiekty handlowe. Pierwszym z nich będzie park handlowy Aura Park. Inwestorem jest firma Terg ze Złotowa, właściciel sieci sklepów Media Expert. Aura Park ma być budynkiem parterowym.  Działać tutaj będą dwa sklepy – w tym jeden wspominanej sieci zajmującej się sprzedażą sprzętu AGD i RTV.

Zobacz także:
– Kiedy Jezioro Tarnobrzeskie będzie otwarte? Trwa finalizacja prac [wideo][zdjęcia]

Tuż “za płotem” trwa druga budowa. Powstaje tam “wielofunkcyjny budynek handlowo – usługowy wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną”. Na parterze i I piętrze budynku przewidziano lokale handlowe. Obok budynku powstanie 17 miejsc parkingowych, w tym 2 dla osób niepełnosprawnych. Obiekt buduje prywatny inwestor.

Jednym ze sklepów, które będą znajdowały się przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Sienkiewicza, to sieć Action. To firma z Holandii. Ma ponad 1700 sklepów 8 krajach. Oferuje “tanie i zaskakujące produkty codziennego użytku”. Obecnie najbliższe sklepy Action znajdują się w Mielcu, Dębicy i Rzeszowie. Otwarcie zaplanowane jest na koniec kwietnia.

1 z 10
Udostępnij

3 komentarze

  1. “Oferuje “tanie i zaskakujące produkty codziennego użytku”.
    Co tanie, to tak naprawdę drogie. Bo tanie szybko się zepsuje a klient idzie po rozum do głowy, że trzeba kupić rzecz nowszą i droższą, tym samym lepszą. I o to w tym handlu chodzi.

  2. Czy WC dla klientów w nim będzie? Jeśli nie, to niechaj budowniczy nie zapomną przynajmniej dla załogi taki poczynić.

  3. Następny brzydki, szkaradny, czarny,nieestetyczny, klockowaty budynek/sklep w Tarnobrzegu. Tak poza tym to coraz więcej kostki coraz mniej zieleni w tym grajdole.
    Co z galerią? Tyle było szumu wokół tego placu gdzie miała powstać a na dzisiaj cisza.

Zostaw odpowiedź