Reklama
Chcą powołać do życia Tarnobrzeską Sekcję Sportów Walki - Tygodnik Nadwiślański

Chcą powołać do życia Tarnobrzeską Sekcję Sportów Walki

1

W Tarnobrzegu małymi krokami organizuje się Tarnobrzeska Sekcja Sportów Walki. Ruszyła zbiórka pieniędzy na salkę i niezbędne do powołania grupy wyposażenie.

Grupa inicjatorów chce wyposażyć salkę tak, aby prowadzone były na niej treningi na wysokim poziomie, wsparte najlepszymi trenerami z Podkarpacia i okolic. Takich miejsc, piszą organizatorzy, brakuje w Tarnobrzegu, a skupiałyby one amatorów dyscyplin takich jak Kickboxing, Zapasy, Sambo i Muay Thai. 

Tym razem, zwracamy się do Was mieszkańcy, o wsparcie finansowe niezbędne do stworzenia w naszym mieście miejsca, gdzie dziesiątki młodych ludzi zamiast wegetować pod klatką lub przed komputerem, może zyskać perspektywy na pożyteczne zagospodarowanie wolnego czasu w duchu sportowej rywalizacji” – piszą na stronie zbiórki jej organizatorzy.

Zobacz także:
–Tarnobrzeg. Pijany 41-latek driftował na ulicach miasta. Agresor trafił do aresztu
–Znamy wykonawcę obwodnicy Tarnobrzega! [wideo]
–Samochód wpadł w poślizg i wylądował w rowie [zdjęcia]

Cel zrzutki wyznaczony na kwotę 20 000 złotych ma pokryć koszt mat treningowych, worków treningowych, kasków bokserskich, różnego rodzaju tarcz treningowych, skakanek czy kettlebellsów.

Zbiórkę można wesprzeć poniżej:

 

Udostępnij
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jasnowidz
1 miesiąc temu

Taki sport może być szkodliwy dla młodych.Wyjdą na ulice i chojraków będą zgrywać, szukać zaczepki z innymi. Nie ma innych dyscyplin? Pływanie, rower, jogging, tenis, kajaki.