Ciotka Klotka z kultowego programu Tik Tak spotkała się z maluchami w Tarnobrzeskim Domu Kultury [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 5 grudnia
reklama

Ciotka Klotka z kultowego programu Tik Tak spotkała się z maluchami w Tarnobrzeskim Domu Kultury [zdjęcia]

1
1 z 6

Spotkanie muzyczno-literackie z maluchami poprowadziła w Tarnobrzeskim Domu Kultury Ewa Chotomska, znana wielu pokoleniom jako postać Ciotki Klotki z kultowego programu telewizyjnego Tik Tak i autorka tekstów najpopularniejszych dziecięcych piosenek.

Scenarzystka, reżyserka, pisarka, autorka tekstów najpopularniejszych w Polsce piosenek dla dzieci, tj. „Moja Fantazja”, a także „Mydło lubi zabawę” i wieloletnia kierowniczka zespołu dziecięcego Fasolki, spotkała się z małymi mieszkańcami Tarnobrzega w ramach II Festiwalu Baśniowy Świat Stanisława Jachowicza.

Ewa Chotomska opowiadała o książkach i twórczości swojej mamy, Wandy Chotomskiej, czytając niektóre z jej wierszy, prezentowała również napisane przez siebie piosenki. Nie zabrakło zabaw słownych i zgadywanek, w których mali uczestnicy spotkania chętnie brali udział.

Zobacz także: 
– W Sandomierzu odbędzie się weekend aniołów Zosi. Będą pomagać w zbiórce na rehabilitację małej

Przy okazji wizyty autorki, można było kupić jej płyty, książki, a także publikacje Wandy Chotomskiej.

Kolejnym z wydarzeń zaplanowanych w programie festiwalu będzie spektakl ” Bajka o Panu Twardowskim”, który zaprezentują aktorzy Teatru Lalkowego Przytulanka ze Stalowej Woli. Wstęp za okazaniem bezpłatnych wejściówek

Więcej na temat wydarzeń odbywających się w ramach festiwalu, znajduje się na stronie internetowej Tarnobrzeskiego Domu Kultury i stronie festiwalu.

Zobacz galerię – 17 zdjęć

1 z 6

Jeden komentarz

Zostaw odpowiedź