reklama
Dzieci dziękują żołnierzom z Niska za służbę na granicy z Białorusią [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 20 sierpnia
reklama

Dzieci dziękują żołnierzom z Niska za służbę na granicy z Białorusią [zdjęcia]

0
1 z 1

„Jesteście wspaniali! Dziękuję że ochraniacie naszą Polskę” – napisała do żołnierzy 16. Batalionu Saperów z Niska kilkuletnia Ola, uczennica Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Rudniku nad Sanem w ramach wdzięczności za służbę na granicy z Białorusią. Placówka ta, podobnie jak wiele innych szkół i organizacji dołączyła do akcji społecznej „Murem za polskim mundurem”. 

W ramach akcji społecznej żołnierze z 16. Batalionu Saperów oraz z 3. batalionu inżynieryjnego z Niska, pełniący służbę na polsko-białoruskiej granicy, otrzymali kilkadziesiąt kartek, paczek ze słodkościami i rysunków z podziękowaniami od dzieci z Niska, Stalowej Woli i okolic.

Oprócz szkoły w Rudniku nad Sanem, do akcji „Murem za polskim mundurem” dołączyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 w Stalowej Woli, harcerze, członkowie różnych organizacji i stowarzyszeń oraz osoby prywatne.

Zobacz także:
– Setki reakcji pod ostatnim facebookowym wpisem zmarłego burmistrza Połańca

„Każdego dnia mamy przyjemność otrzymywać ogromną ilość różnego rodzaju podziękowań📪💌. Jest nam niezmiernie miło😊, że doceniacie nasz wkład w służbę obrony granic💪🇵🇱. Wasze podziękowania zostały przekazane żołnierzom chwile przed wyjazdem na granice.🚐 ” – czytamy na facebooku 16. Batalionu Saperów.

Funkcjonariuszom Straży Granicznej na polsko-białoruskiej granicy pomaga już niemal 15 tys. żołnierzy. Ta liczba w każdej chwili może zostać zwiększona.

 

1 z 1

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.