reklama
Setki reakcji pod ostatnim facebookowym wpisem zmarłego burmistrza Połańca - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 20 sierpnia
reklama

Setki reakcji pod ostatnim facebookowym wpisem zmarłego burmistrza Połańca

0

W poniedziałek przed północą, na kilkanaście godzin przed swoją śmiercią, Jacek Tarnowski, burmistrz Połańca zamieścił na Facebooku post z nocnymi zdjęciami miasta. 

Samorządowiec pasjonował się fotografią. Ostatnio chętnie robił zdjęcia z wykorzystaniem drona. W sieci publikował je bardzo często. Poniedziałkowe, nocne zdjęcia Połańca, wykonane z lotu ptaka, stały się jego symbolicznym pożegnaniem z ukochanym miastem. Pod postem jest już bez mała 300 komentarzy, w tym również wielu osób publicznych.

„Do zobaczenia. Będę wspominać Cię Jacku jako niezwykle przyjazną i ciepłą osobę. Spoczywaj w Pokoju” – napisała była wiceminister obrony Beata Oczkowicz.

„Jak się patrzy na te zdjęcia to jakby już były zrobione stamtąd…” – skomentował Mateusz Papaj.

„Każdego dnia pokazywałeś nam Swoje Miasto widziane Twoimi oczami, dumne i pełne zachwytu. Odpoczywaj spokojnie my jeszcze idziemy….” – to wpis Eweliny Bień, byłej radnej Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego.

Zobacz także:
– Nie żyje burmistrz Połańca Jacek Tarnowski! Miał 54 lata

„W obliczu śmierci żadne słowa nie są wstanie oddać naszego bólu, żalu, smutku. Pozostaje tylko cicha modlitwa, którą Ci ofiaruje Jacku. Dziękuję za przywilej poznania Ciebie” – napisał Piotr Żołądek, były wicewojewoda i członek zarządu województwa. 

„Połaniec zawsze będzie piękny. Jak chciałeś. Bo miał CIEBIE. Żegnaj Kolego” – to z kolei wpis Arkadiusza Bąka, były podsekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki i przew. sejmiku województwa.

„Połaniecką NOCĄ jak na Burmistrza przystało zajrzał do naszych mieszkań i pożegnał się z nami na wieczność. Pokój Jego Duszy” – napisała Irena Babińska.

Ostatnie zdjęcia autorstwa Jacka Tarnowskiego można obejrzeć tu:

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.