reklama
Gm. Baranów Sand. Ciężarówka wjechała w rogatki, wysoki mandat dla 38-latka - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 3 października
reklama

Gm. Baranów Sand. Ciężarówka wjechała w rogatki, wysoki mandat dla 38-latka

2

Kierowca ciężarówki z naczepą w miejscowości Knapy zignorował znak „STOP” i wjechał na czerwonym świetle w rogatkę doprowadzając do jej uszkodzenia. Policja nałożyła wysoki mandat i punkty karne.

We wtorek, 25 stycznia, po godzinie 19 policjanci ruchu drogowego zostali wezwani do kolizji, która miała miejsce na przejeździe kolejowym w miejscowości Knapy.

Jak ustalili funkcjonariusze, 38-letni kierowca ciężarówki z naczepą marki Scania nie zatrzymał się przed znakiem „STOP”, wjechał za sygnalizator świetlny, w momencie kiedy zostało nadane czerwone światło i doprowadził do uszkodzenia rogatki.

Zobacz także: 
– Seminarium z wicemistrzem świata w kick-boxingu. Zebrane pieniądze wspomogą leczenie byłego piłkarza Siarki Tarnobrzeg

Kierowca nie odniósł obrażeń i był trzeźwy. Mężczyzna za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany mandatem karnym w wysokości 2200 zł i punktami karnymi.

2 komentarze

  1. Ale jak to kierowcę zawodowego? A KTO DOWIEZIE SWIEŻE BUŁKI I WĘDLINY JA SIE PYTAM?! Trzeba ustawę z nadaniem praw pojazdu uprzywilejowanego!