Seminarium z wicemistrzem świata w kick-boxingu. Zebrane pieniądze wspomogą leczenie byłego piłkarza Siarki Tarnobrzeg - Tygodnik Nadwiślański
środa, 25 maja
reklama

Seminarium z wicemistrzem świata w kick-boxingu. Zebrane pieniądze wspomogą leczenie byłego piłkarza Siarki Tarnobrzeg

0

W hali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w sobotę, 29 stycznia, odbędzie się seminarium, które poprowadzi Jerzy „Juras” Wroński, wielokrotny mistrz Polski, wicemistrz świata i zdobywca Pucharu Świata w kick-boxingu.

To gratka dla wszystkich fanów sportów walki z Tarnobrzega i okolic. Wielokrotny mistrz Polski i wicemistrz świata na zaproszenie Tarnobrzeskiej Sekcji Sportów Walki od godziny 13 w najbliższą sobotę, 29 stycznia, poprowadzi w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji seminarium.

Koszt udziału wynosi 50zł i zostanie przekazany na charytatywny cel: rehabilitację byłego piłkarza Siarki Tarnobrzeg, Iskry Sobów czy Sparta Dwikozy, Krzysztofa Przypkowskiego, który walczy o życie po krwotoku spowodowanym tętniakiem mózgu.

Zobacz także: 
– Minister Czarnek zdecydował, że starsze dzieci i młodzież wracają na zdalne nauczanie

„Zapraszamy również wszystkich, którzy chcieliby zasiąść na trybunach i oglądnąć przebieg seminarium. Będzie wystawiona puszka, do której będzie można dołożyć swoją cegiełkę na pomoc Krzyśkowi” – informują organizatorzy.

Seminarium z Jurasem na Facebooku 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.