reklama
Gorzyce. Konkurs na eko ozdobę choinkową rozstrzygnięty! Wójt nagrodził laureatów [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 12 sierpnia
reklama

Gorzyce. Konkurs na eko ozdobę choinkową rozstrzygnięty! Wójt nagrodził laureatów [zdjęcia]

0

Wójt gminy Gorzyce wręczył nagrody laureatom „Gminnego konkursu na eko ozdobę na choinkę”. Ręcznie robione cuda z przedmiotów pochodzących z recyklingu przyozdobiły drzewko w Urzędzie Gminy w Gorzycach.  

Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu miało miejsce we wtorek, 4 stycznia. 21 prac uczestników  oceniła komisja Konkursowa w składzie: Leszek Surdy – wójt gminy Gorzyce, Jolanta Bartoszek oraz Monika Zając.

W pierwszej kategorii wiekowej pierwsze miejsce zajęła Milena Wala z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sokolnikach, w kategorii II – uczniowie klas V szkoły podstawowej jury wybrało pracę autorstwa Michała Sokoła ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Jachowicza w Furmanach. W kategorii III – uczniowie klas VI – wybrano pracę Julii Walskiej ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Jachowicza w Furmanach, w kategorii IV – klasy VII – zwyciężyła praca Dominika Walskiego ze Szkoły Podstawowej we Wrzawach, zaś w kategorii V – uczniowie klas VIII – nagrodę za zdobycie pierwszego miejsca otrzyma Gabriela Mroczek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sokolnikach.

Zobacz także: 
– Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Ruszył nabór zgłoszeń

W kategorii I wyróżnienia przyznano uczniom klas IV szkoły podstawowej: Karolowi Górniakowi ze Szkoły Podstawowej w Furmanach, Adamowi Czertwanowi z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sokolnikach, Kamili Jazownik z  Domu Kultury we Wrzawach, Filipowi Robakowi z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sokolnikach, Emilii Środzie z Domu Kultury we Wrzawach, Weronice Samołyk ze Szkoły Podstawowej we Wrzawach, Amelii Filipek z Domu Kultury we Wrzawach i Annie Filipek z Dom Kultury we Wrzawach.

W kategorii II wyróżniono Laurę Wakuluk – Szkoła Podstawowa im. Stanisława Jachowicza w Furmanach, w kategorii III Adriana Salomona z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Trześni, w kategorii IV Amelię Nagórną ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach, zaś w kategorii V wyróżnienia powędrowały do uczniów klas VIII, m.in. do Adama Jaworskiego ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Jachowicza w Furmanach, Huberta Słomki ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Jachowicza w Furmanach, Leny Wakukluk ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Jachowicza w Furmanach, Dawida Robaka z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sokolnikach oraz Filipa Salomona z Zespoł Szkolno-Przedszkolnego w Trześni.

Zobacz także: 
– Gorzyce. Będą sadzić ukorzenione świąteczne drzewka. Ruszyła akcja „porządków choinkowych”

Laureaci otrzymali dyplomy i smartwatche, zaś wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz słuchawki.

Zobacz galerię – 23 zdjęcia

 

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.