Groźne zderzenie aut pod Tarnobrzegiem. Ranna kobieta trafiła do szpitala [AKTUALIZACJA][zdjęcia][wideo] - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 25 czerwca
reklama

Groźne zderzenie aut pod Tarnobrzegiem. Ranna kobieta trafiła do szpitala [AKTUALIZACJA][zdjęcia][wideo]

0
1 z 18

W poniedziałek, przed godziną 20, na trasie Tarnobrzeg-Stalowa Wola doszło do groźnego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku do szpitala trafiła ranna 49-letnia kobieta. Poniżej publikujemy zdjęcia i wideo z miejsca zdarzenia.

Wczoraj, 15 listopada, przed godziną 20 na skrzyżowaniu ulicy Tarnobrzeskiej i Jana Pawła II w miejscowości Stale (gm. Grębów) zderzyły się dwa samochody osobowe. O przebiegu zdarzenia poinformowała oficer prasowa tarnobrzeskiej policji, podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 27 letni mieszkaniec Nowej Dęby, kierując pojazdem marki Morris Garages, wyjeżdżał z ulicy Jana Pawła II na skrzyżowanie i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu fordowi fieście, w ten sposób doprowadzając do zderzenia. W wyniku siły uderzenia ford fiesta, którym kierowała 49-letnia kobieta, wjechał na lewy pas jezdni, następnie na chodnik, po czym uderzył w bramę prywatnej posesji – mówi podinsp. B. Jędrzejewska-Wrona.

Zobacz także: 
– Z kraju. Zmarł Kamil Durczok. Dziennikarz miał 53 lata

W wyniku zderzenia, ranna kobieta kierująca fordem trafiła do szpitala pod opiekę lekarzy. Samochodem marki MG oprócz kierowcy podróżowało dwóch 25-latków, którzy nie uskarżali się na żadne dolegliwości.

Badanie alkomatem nie wykazało u 27-letniego kierującego obecności alkoholu w organizmie. Od kobiety pobrano krew do badań.

Droga na odcinku, w którym doszło do kolizji, była została całkowicie zablokowana, policja kierowała podróżujących na objazdy. Utrudnienia na miejscu zdarzenia trwały do 22.

wypadek stale

1 z 18

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.