Kolejne przypadki zakażenia koronawirusem w powiecie tarnobrzeskim

3

Ministerstwo Zdrowia opublikowało najświeższe dane dotyczące rozwoju pandemii koronawirusa SARS CoV-2 w Polsce. 9 nowych przypadków zakażenia odnotowano na Podkarpaciu. Aż cztery z nich stwierdzono na terenie powiatu tarnobrzeskiego.

Z informacji przekazanych przez służby wojewody podkarpackiego wynika, że na terenie powiatu tarnobrzeskiego zarażone są: starsza kobieta i starszy mężczyzna, oboje przebywający w ścisłej kwarantannie, oraz starsza kobieta i starszy mężczyzna, którzy musieli zostać hospitalizowani. 

Czytaj także:
6 nowych przypadków koronawirusa w powiecie tarnobrzeskim. W tym jedno dziecko
Tarnobrzeski szpital zamknął internę, bo pracownicy są objęci kwarantanną

Służby informacyjne i sanitarne nie chcą ujawnić, czy zakażone osoby to mieszkańcy Tarnobrzega, czy innych części powiatu.

W sumie, na terenie Podkarpacia zakażenie koronawirusem stwierdzono u 71 osób. Aż 12 przypadków przypada na powiat tarnobrzeski. Do tego dochodzi osoba mieszkająca w powiecie mieleckim, ale pracująca w Tarnobrzegu. 

 

Share.

3 komentarze

  1. Ktoś wie jakie miejscowosci?! Służby sanitarne zdają się działać jak komuniści. Wszystko ukrywać, jakby to były Dańda wrażliwe. W rezultacie w Tarnobrzegu ludzie chodzą sobie bez problemu po mieście mając zarażać innych.