Run fit Kids w Tarnobrzegu. Mali zawodnicy w szaleńczym biegu z przeszkodami [zdjęcia]

09:48, 12.09.2021 gaw Aktualizacja: 12:51, 13.09.2021

Więcej przeszkód, jeszcze więcej wrażeń! W V edycji biegu Run fit organizowanym przez Fitneskę na starcie stanęło ponad 100 małych zawodników. Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć ze zmagań najmłodszych oraz przyznania nagród.

W sobotę, 11 września, przy okazji święta sportu i dopisującej pogody, nad tarnobrzeskie jezioro ściągnęły rodziny z dziećmi oraz starsi fani biegów z przeszkodami. Na starcie stanęło kilka grup młodych sportowców, by pokonać pełną przeszkód niemal kilometrową trasę. Dzieci zostały podzielone na 4 kategorie wiekowe.

Pomiędzy startem każdej z grup dzieci obsypywały się proszkami holi i tańczyły z reprezentantkami Mażoretek z Chmielowa lub korzystały z atrakcji i konkursów przygotowanych przez reprezentantów Husquarny i MisterToy. Organizatorem imprezy jest stowarzyszenie i klub Fitneska.

W kategorii przedszkolnej na podium stanęli Adela Zygmunt, Emilia Ciszewska i Hania Czernik. Wśród chłopców byli to Filip Zuber, Maksymilian Figat i Max Koba. W grupie od 1 do 3 klasy, w pierwszej trójce dziewczynek znalazły się Nadia Sulik, Blanka Krasowska, Joanna Kiwak, wśród chłopców pierwsze trzy miejsca wywalczyli Hubert Stępień, Michał Kozioł i Patryk Serafin. W kategorii klas 4-6 I miejsca zajęli Julia Myl i Tomasz Giec, II - Maja Salamon i Karol Kiec, III - Nikodem Serafin i Jagoda Karpik. W najstarszej dziecięcej kategorii klas 7-8 do podium pierwsi dobiegli: Kamil Kalita, Staś Stec, Kamil Glica, oraz dziewczynki Gabriela Salamon i Klaudia Kaczmarska.

Oprócz uhonorowania zwycięzców, organizatorzy przyznali nagrody m.in. najbardziej uśmiechniętej zawodniczce, najmłodszemu zawodnikowi, najsprytniejszym uczestnikom, czy mamie z 3 dzieci. Przyznawane były również nagrody pocieszenia, a każdy z uczestników otrzymał w prezencie medal i koszulkę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii ponad 150 zdjęć z Run fit Kids!