Mały Marcel miał rozpocząć leczenie w USA. Niestety, potwierdzono u niego koronawirusa - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Mały Marcel miał rozpocząć leczenie w USA. Niestety, potwierdzono u niego koronawirusa

0

5-letni Marcel Wójcik z Rytwian udał się do Stanów Zjednoczonych na leczenie. W poniedziałek miał rozpocząć protonoterapię. Niestety, otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa, co pokrzyżowało plany. Chłopczyk musi odbyć 10-dniową kwarantannę.

Początkiem marca wielotygodniowa zbiórka pieniędzy dla Marcela z Rytwian, chorego na glejaka nerwu wzrokowego, zakończyła się powodzeniem. Uzbierano do tamtego momentu 1 145 597 złotych, dzięki czemu chłopiec mógł udać się na leczenie do Stanów Zjednoczonych.

Udało się zebrać ponad milion złotych! We wtorek mały Marcel leci na terapię do Stanów Zjednoczonych

Wczoraj w mediach społecznościowych mama 5-latka, który w tym dniu obchodził urodziny poinformowała, że niestety los znów ich doświadczył. – Mieliśmy spędzić ten dzień z dużo większym przytupem, lecz życie zaskoczyło nas ponownie. Marcelkowi wyszedł pozytywny test covid wczoraj! Do przyszłego poniedziałku musimy pozostać na kwarantannie. Nie zaczniemy jutro protonoterapi wszystko przesunie się o 10 dni, no trudno tak być musiało. Módlcie się tylko aby Marcel przeszedł to na tyle łaskawie aby nie musiał być hospitalizowany!! – napisała na Facebooku Agnieszka Wójcik.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.