reklama
Michał Wiśniewski gasił pożar samochodu w Skopaniu! [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 3 października
reklama

Michał Wiśniewski gasił pożar samochodu w Skopaniu! [zdjęcia]

4
1 z 6

To wszystko stało się spontanicznie. Michał Wiśniewski przyjechał z wizytą do Domu Dziecka w Skopaniu w gm. Baranów Sandomierski. Rozdał dzieciakom prezenty, robił sobie zdjęcia i dawał podpisy. Nagle z auta, które przyjechało pod placówkę, zaczął wydobywać się gęsty dym. Na pomoc ruszył sam lider Ich Troje!

To był wielki dzień dla podopiecznych Domu Dziecka w Skopaniu. Gościem placówki był czerwono-włosy gwiazdor z kultowego zespołu Ich Troje. Przyjechał, by rozdać dzieciom prezenty, porozmawiać z podopiecznymi i umilić im czwartkowe popołudnie.

Zobacz także:
 Zamiast św. Mikołaja, przyjechał Michał Wiśniewski. Gwiazdor gościł w Domu Dziecka w Skopaniu [zdjęcia]

W pewnym momencie wbiegł na salę jeden z chłopców, który poinformował, że przed domem zatrzymał się samochód, z którego bardzo się dymi. Z budynku natychmiast wybiegli dyrektor Damian Szwagierczak, podopieczni, a także sam Michał Wiśniewski. Gwiazdor pobiegł do swojego samochodu po gaśnicę i bez zastanowienia skierował strumień piany pod maskę pojazdu. Pożar na szczęście udało się ugasić.

To wszystko zadziało się losowo. Przyjazd Michała wiązał się również z pokazem magii i iluzji, który mieli poprowadzić goście spoza regionu. To on tak naprawdę to zorganizował. Przyjechała dwójka młodych ludzi swoim prywatnym samochodem, który zostawili pod budynkiem. W trakcie pobytu w domu ktoś zobaczył, że spod maski wydobywał się dym, dzięki czemu pojazd udało się szybko ugasić, a ostatecznie uratować. Mamy zaprzyjaźniony warsztat, z którego przyjechał mechanik i ustalił, że to usterka alternatora – relacjonował dyrektor Domu Dziecka Damian Szwagierczak.

Fot. K. Lipa

Zobacz galerię – 5 zdjęć

1 z 6

4 komentarze

  1. „Przygody Pana Michała w… Skopaniu”.
    Tak powinien brzmieć tytuł artykułu w TN. Michał zachował się tak dzielnie jak Michał Wołodyjowski machający szabelką. Dzięki Ci Michałku za użycie gaśnicy i zgaszenie pożaru autka. Machałeś tak dzielnie gaśnicą jak Michał Wołodyjowski szabelką. Macie to wspólne, że obaj jesteście dzielni i ojczyzna miała z was pożytek 🙂