Mieszkaniec Tarnobrzega wyłudził około 60 tys. zł! W tle narkotyki i list gończy - Tygodnik Nadwiślański
reklama

Mieszkaniec Tarnobrzega wyłudził około 60 tys. zł! W tle narkotyki i list gończy

0

Policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Tarnobrzega, podejrzanego o wyłudzenie pożyczek internetowych. Mężczyzna posługiwał się danymi osobowymi mieszkańca Pilzna i w ten sposób wyłudził blisko 60 tys. złotych. Jak się okazuje, to nie jedyne przewinienie tarnobrzeżanina.

Do policjantów z komisariatu w Pilznie zgłosił się mężczyzna, który poinformował, że otrzymał z banków informację o zaciągniętych na jego nazwisko pożyczkach i ratach do spłaty. 30-latek oświadczył, że żadnych pożyczek nie brał i nie ma pojęcia, jak mogło dojść do tej sytuacji. Na konto nieświadomego niczego mieszkańca Pilzna wyłudzono około 60 tysięcy złotych. 

Jak ustalili policjanci, związek z tą sprawą może mieć 30-letni mieszkaniec Tarnobrzega, obecnie przebywający w Tarnowie. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna porusza się po terenie Bochni, wypożyczonym na nazwisko pokrzywdzonego bmw.

Zobacz także:
– Nowa Dęba. Wypadek przy budowie sieci trakcyjnej [zdjęcia] [AKTUALIZACJA]
– Chmielów doczekał się przedszkola
– Tarnobrzeg. Pijany 43-latek uszkodził samochodem latarnię i uciekł. Ukrywał się w domu


W miniony piątek oszust został zatrzymany. Podczas kontroli, policjanci znaleźli w samochodzie amfetaminę. Co więcej test na zawartość narkotyków w jego organizmie dał wynik pozytywny.

30-latek będzie odpowiadał za popełnione oszustwa, kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków oraz posiadanie środków odurzających.

Po zakończonych czynnościach 30-latek trafił do zakładu karnego, ponieważ okazało się, że wystawiony był za nim list gończy. Oszusta poszukiwała tarnowska prokuratura. Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w związku z innymi popełnionymi w przeszłości przestępstwami takimi jak bójka i pobicie.  

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.