Nowy prezes Stali Stalowa Wola PSA

0

Rada Nadzorcza Stali Stalowa Wola PSA powołała na funkcję Prezesa Zarządu Tomasza Soleckiego. Nowy włodarz klubu swoje obowiązki zacznie sprawować od 1 lipca.

Tomasz Solecki ma 36 lat. W latach 2003 – 2007 ukończył studia na Uniwersytecie Rzeszowskim na wydziale Biologiczno-Rolniczym ze specjalizacją – Przetwórstwa Spożywczego uzyskując tytuł inżyniera. Następnie uzyskał tytuł magistra kończąc studia na Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie (oddział w Przemyślu) ze specjalności – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. W swoim CV ma także wiele innych kursów i szkoleń.

– Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że już niebawem będę mógł się walnie przyczynić do działalności i rozwoju klubu. Mam też nadzieję, że swoją pracą i wkładem uda mi się szybko uzyskać zaufanie i sympatię kibiców i wszystkich współpracowników stając się częścią klubowej społeczności – cytuje nowego prezesa oficjalna strona klubu.

Zobacz także:
– Nowa Dęba. Niebezpieczny wypadek przy budowie sieci trakcyjnej. Było blisko tragedii [zdjęcia]
– Park linowy w Stalowej Woli znów czynny
– Galeria dziecięcych uśmiechów – ”Uśmiech dziecka” [zdjęcia]

Tymczasem już jutro Stal Stalowa Wola powróci na ligowe boiska po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. W ramach rozgrywek II ligi Hutnicy o godz. 17 podejmą u siebie Olimpię Elbląg. Spotkanie odbędzie się przy pustych trybunach.

Dla podopiecznych Szymona Szydełko głównym celem we wznowionych rozgrywkach będzie wydostanie się ze strefy spadkowej. Obecnie Stal zajmuje 16. miejsce w tabeli, a do 14., bezpiecznej pozycji zielono-czarni tracą 3 “oczka”.

Przypomnijmy, że sezon 2019/20 dokończą jedynie Ekstraklasa, I i II liga. Rozgrywki trzeciego szczebla piłkarskiego w Polsce zaplanowane są do 26 lipca.

Fot. Stal Stalowa Wola PSA 

Share.

Comments are closed.