Pierwszy śnieg. Kierowcy narzekają na stan dróg [wideo]

1

Przez wielu był wyczekiwany. W końcu spadł. Domy, pola i łąki przykrył śnieg. Niestety, w połączeniu z mrozem spowodował, że kierowcy mieli dziś o poranku utrudnione życie. Zła sytuacja była m.in. w powiecie tarnobrzeskim i samym Tarnobrzegu.

Dziś w nocy w naszym regionie miały miejsce spore opady śniegu. Z ich powodu rano było niebezpiecznie. Tak wyglądała sytuacja na drogach w powiecie tarnobrzeskim:

Ważne problemy na drogach powiatu tarnobrzeskiego można zgłaszać do zarządu dróg, ulica Ogrodowa 20 Nowa Dęba, numer 15 846 49 10.

Trudna sytuacja była również w samym Tarnobrzegu. Nasi czytelnicy zgłaszali nam, że bardzo złe warunki panowały przede wszystkim na ul. Wisłostrada oraz w Mokrzyszowie. Na wiadukcie z powodu oblodzenia utknęły tiry, powodując sporą blokadę.

Wszystkie piaskarki wyjechały zgodnie z harmonogramem. Mamy wyznaczone standardy, jeśli chodzi o kolejność odśnieżania, dlatego niektóre drogi o godz. 7. mogły mieć jeszcze warstwę błota poślizgowego. Natomiast w tej chwili wszystkie drogi główne, w tym wyjazdowe: ul. Wisłostrada, na Sandomierz, Stalową Wolę, Rzeszów są już “czarne”. Jesteśmy w tej chwili, zgodnie z ustalonym harmonogramem, ze sprzętem na drogach osiedlowych – powiedział “Tygodnikowi Nadwiślańskiemu” dyrektor techniczny Rejonu Dróg Miejskich w Tarnobrzegu, Kazimierz Idzik.

Telefon alarmowy RDM Tarnobrzeg: 507 207 336

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bałwan z marchewką :-)
8 dni temu

o laboga! Trochę śniegu spadnie i już dramat.Nie ma śniegu, narzekania, spadnie śnieg też marudzenie. Wszak to zima i ze śniegu, że jeszcze się pojawił należy się cieszyć i lepić bałwany.

1
0
Zostaw komentarz!x
()
x