Siarka Tarnobrzeg rozegrała pierwszy sparing. Przeciwnikiem drużyna z 1 ligi

13:41, 13.01.2023 kr Aktualizacja: 15:50, 13.01.2023

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg są po pierwszym meczu kontrolnym przed rundą wiosenną. Podopieczni Łukasza Becelli zremisowali 2:2 z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.

Od poniedziałku piłkarze Siarki rozpoczęli właściwe przygotowania przed rundą wiosenną w 2 lidze. Dziś natomiast zagrali pierwszy sparing. Przeciwnikiem tarnobrzeżan była 1-ligowa Termalica.

Siarka na pierwszą połowę wyszła w następującym składzie: Muzyk - testowany, Bierzało, Stefanik - testowany, Tyl, Furman, testowany - Rogala, Krempa - Zawiślak. W drugiej połowie natomiast zagrali: Pietryga - Bieniarz, Chmelenko, testowany - Kwaśniewski, Hrnciar, Kaliniec, Sulkowski - Cichocki, Sumara - Jacenko. Zagrał także Zwolski.

Gole dla naszej drużyny zdobywali Kacper Sumara (51') i Piotr Cichocki (56'). Gospodarze w końcówce meczu odrobili dwubramkową stratę i zdołali doprowadzić do remisu.

Kolejny sparing Siarkowcy zagrają 20 stycznia z Wieczystą w Krakowie.