10:31, 25.04.2024
Rafał Oleniacz przestał pełnić obowiązki pierwszego trenera Pogoni Staszów. Jak mówi, to była wspólna decyzja jego i zarządu.
18:30, 20.04.2024
W sobotnim spotkaniu Siarka Tarnobrzeg wygrała z KS-em Wiązownica. W tym meczu padła jedna, decydująca bramka, choć tarnobrzeżanie dominowali przez 90 minut.
1
13:11, 19.04.2024
W najbliższą sobotę tarnobrzeska Siarka zagra mecz z KS-em Wiązownica. Będzie to spotkanie w ramach 26. kolejki 3. ligi gr. IV.
16:20, 13.04.2024
W sobotnim meczu piłkarze tarnobrzeskiej Siarki wygrali z Avią Świdnik 2:1. Spotkanie rozgrywane było w ramach 25. kolejki 3. ligi gr. IV.
18:09, 06.04.2024
Mamy dla Was galerię z trybun z meczu Siarki Tarnobrzeg z Chełmianką Chełm, który rozegrany został 6 kwietnia.
1
17:21, 06.04.2024
Siarka Tarnobrzeg wygrała w sobotę, 6 kwietnia, z Chełmianką Chełm.
22:50, 05.04.2024
W sobotę, 6 kwietnia, w Tarnobrzegu Siarka zmierzy się Chełmianką w ramach 24. kolejki 3. ligi gr. IV.
2
09:03, 03.04.2024
Jeden z użytkowników serwisu X (dawniej Twitter) wrzucił wpis pół żartem, pół serio, z którego teraz będzie musiał zrealizować. Janek będzie musiał przejść 100 km, z Sandomierza do Radomia, na mecz Radomiaka.
16:00, 30.03.2024
W Wielką Sobotę w Krakowie miejscowa Garbarnia podejmowała Siarkę Tarnobrzeg. Obie ekipy podzieliły się punktami.
3
16:58, 24.03.2024
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z trybun z meczu Siarki Tarnobrzeg z Wiślanymi Jaśkowice.
1
16:42, 24.03.2024
W ostatnich minutach spotkania Siarka Tarnobrzeg zapewniła sobie zwycięstwo Wiślanami Jaśkowice. Bramki dające trzy punkty naszemu zespołowi strzelili Paweł Mróz oraz Krystian Szymocha.
20:01, 20.03.2024
W środowy wieczór Siarka Tarnobrzeg rozegrała na wyjeździe zaległe spotkanie. W Świdniku pewnie pokonała Świdniczankę.
16:02, 16.03.2024
Siarka Tarnobrzeg zremisowała w sobotę, 16 marca, bezbramkowo w Krośnie zespołem Karpat.
1
12:40, 09.03.2024
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z trybun podczas meczu Siarki Tarnobrzeg ze Starem Starachowice.
12:37, 09.03.2024
W sobotnim spotkaniu Siarka Tarnobrzeg wygrała ze Starem Starachowice. Był to pierwszy mecz naszej drużyny w rundzie wiosennej na własnym obiekcie.