[FOTORELACJA]4217[/FOTORELACJA]
Mecz z drużyną z Lublina elektryzował kibiców w Tarnobrzegu nie tylko z powodu tego, że Siarka walczy o utrzymanie w 2. lidze. Wiadomo było, że będzie to także kibicowskie święto.
Na ubiegłoroczny mecz w stolicy województwa lubelskiego pociągiem z Tarnobrzega wybrała się spora grupa fanów. Teraz to kibice Motoru licznie pojawili się przy Alei Niepodległości 2. W sumie w sektorze gości zameldowało się tego dnia około 500 fanów Motoru.
Obie ekipy przez cały mecz głośno dopingowały swoich piłkarzy. Kibice Siarki zaprezentowali także dwie oprawy z wykorzystaniem sektorówek.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z trybun. Natomiast zajęcia z meczu znajdziecie tutaj:
[ZT]202462[/ZT]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz