W hali sportowej MOSiR w Tarnobrzegu rozegrano międzypokoleniowy turniej tenisa stołowego. Za stołami stanęły dzieci i ich rodzice. Impreza była zwieńczeniem trwających 11 dni "Wakacji z rakietką", zorganizowanych przez KTS Enea Siarka Tarnobrzeg, MOSiR i tarnobrzeski Urząd Miasta.
Przez 11 dni sierpnia Mistrzowskie Centrum Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu prowadziło bezpłatne zajęcia dla dzieci w hali MOSiR.
- Codziennie uczestniczyło w nich 30-40 dzieciaków. To pokazuje, jak duże jest zainteresowanie tenisem stołowym w Tarnobrzegu - mówi Barbara Tereszkiewicz - Stach.
Uczestników finałowego turnieju odwiedził prezydent miasta Dariusz Bożek. Obiecał najmłodszym uczestnikom zmagań rozegranie z nimi meczu. Jak stwierdził, "gwarantuje, że wygrają".
Więcej w najbliższym, papierowym wydaniu "Tygodnika Nadwiślańskiego".
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Fotoradar już stoi
Nie słyszałem o wypadkach tam, pieszych mało w tamtym miejscu to o bezpieczeństwo nie chodzi. Tu po prostu jest dobra droga 2 pasmowa z górki, tam rowerem często jadę 50 km/h i okazja do trzepania kierowców na mandatach. Z tego przecież powodu stoją często na orlenie.
Bodzio
20:10, 2026-03-22
Szeryf z Teksasu gościł w Opatowie. To pasjonat...
... polskiego Dzikiego Zachodu. Centrum Historii templariuszy? Gość z Jameryki? Fiu fiu. To się dzieje i będzie dziać ciekawie w Opatowie.
Strażnik ...
13:49, 2026-03-22
Fotoradar już stoi
Przecież tam nie bylo ani jednego wypadku! Kłamią w żywe oczy. Kasa!!
Sando
08:55, 2026-03-22
Fotoradar już stoi
Przy wyborze lokalizacji kierowali się najlepszym możliwym miejscem do łupania mandatów 🤠
Milicjant
07:19, 2026-03-22