Zamknij

W sobotę Siarka Tarnobrzeg zagra z Olimpią Elbląg

16:11, 21.04.2023 Aktualizacja: 10:10, 22.04.2023
Skomentuj

Jutro przy Alei Niepodległości 2 Siarka Tarnobrzeg będzie podejmować Olimpię Elbląg w ramach rozgrywek 2. ligi. Nasza drużyna nadal walczy o utrzymanie na tym poziomie rozgrywkowym.

Przypomnijmy, że po serii porażek z drużyną pożegnał się Łukasz Becella. W ostatnim spotkaniu Siarkę poprowadził już nowy szkoleniowiec. Pod wodzą Dariusza Kantora nasi piłkarze przełamali się. Za sprawą pięknego gola Oleksandra Yatsenki tarnobrzeżanie pokonali Garbarnię Kraków 1:0 i nadal mają szansę, by się utrzymać. 

[ZT]202149[/ZT]

By tak się stało, Siarkowcy potrzebują kolejnych zdobyczy punktowych. Szansa na to już jutro. Przy Alei Niepodległości 2 nasza drużyna podejmować będzie Olimpię Elbląg. Jesienią tarnobrzeżanie zremisowali z tym zespołem 2:2.

Początek meczu Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg o godz. 16.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%