Zamknij

Remis Siarki Tarnobrzeg z Czarnymi Połaniec na inaugurację piłkarskiej wiosny. Fatalny błąd bramkarza... [ZDJĘCIA]

13:31, 02.03.2024 . Aktualizacja: 15:19, 03.03.2024
Skomentuj Siarka zremisowała z Czarnymi Połaniec Siarka zremisowała z Czarnymi Połaniec

Siarka Tarnobrzeg zremisowała w sobotę wyjazdowy mecz z Czarnym Połaniec. Poniżej znajdziecie fotorelację z meczu, a także krótki opis tego, co działo się na boisku. Niżej znajdziecie także fotorelację z trybun.

[FOTORELACJA]5952[/FOTORELACJA]

Siarka Tarnobrzeg na pierwszą połowę spotkania wyszła w składzie: Artym, Bieniarz, Woś, Szymocha, Sulokowski, Kaliniec, D. Lisowski, P. Lisowski, Cichocki, Iwao. Orlik.

Czarni natomiast rozpoczęli mecz w takim zestawieniu: Wieczerzak, Załucki, Bakowski, Chmielowiec, Banik, Palonek, Wiktor, Bawor, Smoleń, Guca, Kardyś.

Pierwsza połowa meczu była wyrównana. Obydwa zespoły nie stworzyły podczas niej zbyt wielu sytuacji, po których mogłyby paść gole. Na przerwę w lepszych humorach schodzili jednak gospodarze.

Czarni objęli prowadzenie w 33 minucie - po fatalnym błędzie bramkarza Siarki, który podał piłkę do Kardysia, a ten skierował ją do pustej bramki.

Na drugą połowę Siarkowcy wyszli z mocnym postanowieniem odwrócenia wyniku. Zaraz po wznowieniu gry, po strzale wprowadzonego na boisko w przerwie Kumorka, piłka odbiła się od słupka bramki Czarnych. Siarka przeważała i tworzyła sobie sytuacje, ale gola na 1:1 udało się zdobyć dopiero w 71 minucie. Po dośrodkowaniu z boku pola karnego gola głową zdobył, debiutujący w drużynie Siarki, Iwao.

Siarkowcy atakowali i tworzyli sobie kolejne sytuacje. Drugiej bramki nie udało się im jednej zdobyć. Mecz zakończył się remisem 1:1.