Osiem goli w Tarnobrzegu, w tym dwa samobójcze... Siarka pokonała Chełmiankę Chełm [ZDJĘCIA]

17:21, 06.04.2024 . Aktualizacja: 19:04, 07.04.2024

Po "kosmicznym meczu" Siarka Tarnobrzeg wygrała w sobotę, 6 kwietnia, z Chełmianką Chełm 5:3.

[FOTORELACJA]6272[/FOTORELACJA]

Mecz rozpoczął się bardzo źle dla gospodarzy. W 3 minucie piłkę do własnej bramki skierował Woś. Siarkowcom szybko udało się jednak doprowadzić do remisu.

W 15 minucie wyrównującą bramkę zdobył Kamil Orlik, po strzale z rzutu karnego. Siarkowcom jeszcze przed przerwą udało się wyjść na prowadzenie. W  37 minucie do bramki Chełmianki trafił Dawid Lisowski.

Do przerwy więcej bramek nie było.

Na początku drugiej połowy Siarka podwyższyła prowadzenie. W 52 minucie trzeciego gola dla naszego zespołu zdobył Kosei Iwao.

Siarkowcy krótko cieszyli się jednak dwubramkowym prowadzeniem. Już siedem minut później, w 59 minucie, padł drugi gol dla gości. Drugi samobójczy... Tym razem do własnej bramki piłkę skierował strzeżący jej Andiy Artym.

W 68 minucie było już 3:3. Tym razem goście sami zdobyli gola. Do siatki trafił Mroczek. To jednak nie był koniec emocji tego dnia.

W 80 minucie Kosei znów dał Siarce prowadzenie, strzałem zza pola karnego. A minutę później było już 5:3. Siarka znów zdobyła gola po strzale zza pola karnego. Tym razem do bramki trafił Orlik.