Swoją przygodę z futbolem rozpoczął w BKS-ie Lublin, skąd trafił do Śląska Wrocław. W barwach wrocławskiego klubu występował w Centralnej Lidze Juniorów, zbierając cenne doświadczenie na poziomie młodzieżowym.
Kolejne etapy kariery Wacławka to już futbol seniorski. Najpierw reprezentował barwy trzecioligowego Hetmana Zamość, gdzie w rundzie jesiennej zanotował 3 gole i asystę. Jego dobra postawa zaowocowała transferem do Garbarni Kraków, z którą rywalizował na poziomie II ligi.
Następnie trafił do Termaliki Bruk-Bet Nieciecza, z którą grał na zapleczu Ekstraklasy – w I lidze rozegrał 21 spotkań, zdobywając 2 bramki. Wystąpił również w Pucharze Polski oraz w barażach o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.
Ostatnią rundę Wacławek spędził w Skrze Częstochowa, gdzie na boiskach II ligi rozegrał 15 meczów, notując 2 asysty.
Piłkarz znany jest ze swojej wszechstronności – najczęściej występuje jako skrzydłowy, jednak potrafi dostosować się do różnych ról ofensywnych na boisku.
[ZT]224939[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz