::photoreport{"type":"check-for-article","item":"11315"}
Siarka rozpoczęła mecz w składzie: Raciniewski – Misztal, Tyburczy, Wyparło, Płaneta – Biś, Marszalik, Wacławek – Szkiela, Mróz, Majewski. Już w pierwszej połowie goście uzyskali wyraźną przewagę bramkową. Do przerwy tarnobrzeżanie przegrywali 1:3, a jedynego gola dla gospodarzy zdobył Paweł Mróz. Siarka miała też szansę na poprawienie wyniku, jednak nie wykorzystała rzutu karnego.
Po zmianie stron gospodarze ruszyli do odrabiania strat. Drugą bramkę dla Siarki zdobył Benvindo, ale mimo kolejnych okazji wynik nie uległ już zmianie i sparing zakończył się zwycięstwem Wisłoki 3:2.
Trener Siarki Sławomir Majak podkreślał po meczu, że rezultat nie odzwierciedla przebiegu gry.
– Z sytuacji, które stworzyliśmy, na pewno nie zasłużyliśmy na porażkę. Martwią natomiast stracone bramki, bo na tym poziomie nie powinno się tracić takich goli. To będzie temat do konkretnej analizy w ostatnich dwóch tygodniach przed pierwszym meczem – ocenił szkoleniowiec.
Jak dodał, zespół może być zadowolony z gry ofensywnej, ale zawiodła skuteczność.
– Okazji było na tyle dużo, że mogliśmy pokusić się o znacznie lepszy wynik. Największym problemem były jednak błędy w defensywie, szczególnie w fazie przejścia z ataku do obrony. W ten sposób straciliśmy wszystkie trzy bramki. W ofensywie wyglądało to całkiem dobrze, natomiast z tyłu mamy jeszcze sporo do poprawy – zaznaczył Sławomir Majak.
tom13:44, 14.02.2026
kto nie strzelił 11?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Plac Czerwony w Tarnobrzegu do września
nie będzie parasoli i barów
.
17:42, 2026-05-21
Plac Czerwony w Tarnobrzegu do września
Po prostu ktoś łyknie następna społeczna kasę za projekt i wykonanie. Ktoś powinien dokładnie to prześwietlić. Nowak musi odejsc
Pisopo
15:36, 2026-05-21
Plac Czerwony w Tarnobrzegu do września
Najpierw kasa na zakostkowanie, teraz kasa na odkostkowanie. Na rozum kasy zabrakło.
eee
12:08, 2026-05-21
W Sandomierzu startuje OTO Park z Lidlem
a burmiszcza nie było na otwarciu zrobiłby sobie kilka foci może i z łańcuchem i powiedziałby w jaki sposób droga do Lidla od Długiej odciąży ruch na ulicy Kwiatkowskiego opowiadał o tym w Echu Dnia a skrzętnie notowała Pani Redaktor Tais
xxxx
09:06, 2026-05-21