56 zawodniczek i zawodników bierze udział w turnieju z dużymi tradycjami w Tarnobrzegu. Rozgrywany jest on w hali Zespołu Szkół nr 1.
W naszym mieście rywalizują tenisiści i tenisistki stołowe z Czech, Słowacji, Serbii, Ukrainy, Litwy i Polski. Dziś odbywają się rozgrywki w deblu oraz mikście, jutro i w niedzielę natomiast zaplanowano zmagania indywidualne.
Zawody prowadzą sędziowie z Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego, jako Sędzia główny Jakub Kordyś oraz Marek Worek, sędzia odpowiedzialny za obsługę internetową turnieju. Głównym organizatorem Turnieju Słowian jest IKS Jezioro Tarnobrzeg na czele z prezesem Rajmundem Ziębą.
[FOTORELACJA]4524[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
W tym roku znów bez Sylwestra Miejskiego w Tarnobrzegu
Kiedyś to było...nie to co teraz... zostało tylko zaorać plac Bartosza Głowackiego bo już tam nic nie ma i nic się nie dzieje. Trzeba konkretnego włodarza co znajdzie pomysł na to miasto i pieniądze. Szczęśliwego Nowego roku ale niestety w innym mieście.
Stary mieszkaniec
21:30, 2025-12-23
Żywa szopka bożonarodzeniowa już otwarta [ZDJĘCIA]
Zdjęcie „całujących” się zwierzaków jest niezwykłe i pokazuje jak zwierzęta w takich szopkach się traktują, oby ludzie zajmujący się tą szopką dbali o nie 👍
Mikołaj
20:25, 2025-12-23
W tym roku znów bez Sylwestra Miejskiego w Tarnobrzegu
Jak zawsze pieniądze, a krawaciarze a pensje mają. W tym mieście nic się nie dzieje , młodzi znów rozczarowani będą.
ABC
20:18, 2025-12-23
PKP obiecuje poczekalnię dla pasażerów w Tarnobrzegu
Zamiast dworca--kontener...To może zamiast kolejnego pasażu poprostu... kiosk :) , Wesołych Świąt życzę Wszystkim! :)
Tbg
15:59, 2025-12-23