[FOTORELACJA]4868[/FOTORELACJA]
W tym roku Bieg Nadwiślański jest imprezą dwudniową. W sobotę rywalizowały w nim młodzi zawodnicy, dorośli będą biegać w niedzielę - na dystansie 15 kilometrów.
Najmłodsi biegacze - przedszkolanki i uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych - rywalizowali głównie na terenie Parku Dzikowskiego. Ci starsi z klas 4-8 - biegli natomiast z Placu Bartosza Głowackiego do zamku. Tam zlokalizowana została meta wszystkich zawodów. W sumie rywalizowano aż w 17 kategoriach od rocznika 2017 (plus dzieci młodsze) do rocznika 2009, w podziale na dziewczęta i chłopców.
Nowością w tym roku był profesjonalny pomiar czasu dla młodzieży z klas 4-8 z szkół podstawowych. Wszyscy, którzy ukończyli bieg otrzymali pamiątkowe medale, a troje najlepszych zawodników z każdej kategorii nagrodzono dodatkowo pucharami.
Tygodnik Nadwiślański jest partnerem medialnym 45 edycji Biegu Nadwiślańskiego im. Alfreda Freyera.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Gigantyczny pożar w Stalowej Woli. Płonie wielka hala
cos z tymi pozarami jest"nie tak"...KOMUS ZALEZY ABY MIESZAC"mam podziw dla stazakow oni sa wszedzie nawet kota z drzewa sciagaja czy sa odpowiednio nagradzani?POZDrAWIAM ich serdecznie
jan
20:06, 2025-12-20
Mała elektrownia jądrowa w Tarnobrzegu?
To jest idealna lokalizacja!. Kudłatego lucyferiusza dopiero by krew zalała ^_^
Stagla oil
19:51, 2025-12-20
W jakim aucie egzamin na prawo jazdy w Tarnobrzegu
Tarnobrzescy dobrodzieje :-)
zniesmaczony
18:20, 2025-12-20
Nie będzie referendum w sprawie secesji Chmielowa?
To część Tarnobrzega tu pracują uczą się przedszkola zakupy leczą się a i tak powiedzą że to nieprawda
Chmielów
17:09, 2025-12-20