W minioną niedzielę wspaniale bawiliśmy się na Sandomierskim Jarmarku Walentynkowym, a nasza fotoramka #zakochaniwSandomierzu i balonowe losowanie nagród cieszyło się dużą popularnością! Ale przed nami jeszcze jeden konkurs z tej okazji.
Pary, które zrobiły sobie zdjęcie w naszej ramce i udostępniły je w swoich social mediach lub wysłały je bezpośrednio do nas, wezmą udział w głosowaniu. Do wygrania romantyczna kolacja dla dwojga w restauracji 2 Okna w Sandomierzu.
Ponadto 3 pary z największą liczbą głosów będą mogły zobaczyć się w najbliższym wydaniu "Tygodnika Nadwiślańskiego". Zapraszamy wszystkich do głosowania na ulubioną parę!
Zabawa trwa do jutra (15 lutego) do północy.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za nadesłane fotografie.
Oto kandydaci:
1. Roksana i Adrian
2. Agnieszka i Maja
3. Aleksandra i Rafał
4. Amelka, Kacper, Anna i Damian
5. Anna i Arkadiusz
6. Anna i Jan
7. Bożena i Władysław
8. Emilia i Natalia
9. Ewelina i Marcin
10. Jolanta i Paweł
11. Karolina i Hubert
12. Katarzyna i Daniel
13. Agata i Krzysztof
14. Patrycja i Marcin
15. Patrycja i Mateusz
16. Joanna i Mikołaj
17. Natalia i Andrzej
18. Nela i Patrycja
19. Paulina i Kacper
20. Katarzyna i Paweł
21. Wiktoria i Rafał
22. Zuzanna i Jakub
23. Małgorzata i Krzysztof
24. Joanna i Damian
25. Agata i Tomasz
26. Katarzyna i Łukasz
Jan maruszczak17:43, 14.02.2022
Głosuję na parę 21
he?19:05, 14.02.2022
ale po co?
Martyna20:08, 14.02.2022
Głosuję na parę nr 20
Adrian20:25, 14.02.2022
Nr 1 Adrian i Roksana
Renata17:51, 15.02.2022
Głosuję na parę nr 1
igor21:05, 14.02.2022
....
Wiktoria07:44, 15.02.2022
głosuję na parę nr 3
NOSIAK14:08, 15.02.2022
Para nr 8 <3
Urszula21:01, 15.02.2022
Głosuję na parę 1.
Renata17:52, 15.02.2022
Głosuję na parę nr 1
Arek21:09, 15.02.2022
Głosuję na parę nr 1
Mariusz20:20, 15.02.2022
Głosuje na parę numer 1.
Urszula21:10, 15.02.2022
Głosuje na parę 1
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kolej wraca do Tarnobrzega. Pierwsze pociągi pojadą już
Niech jado.
Wiejska baba
08:41, 2026-06-26
Kupujesz te napoje? Wkrótce możesz zapłacić więcej
Byle okowitka nie zdrożała :)
Radosny
08:39, 2026-06-26
Tarnobrzeg: szeroko zakrojone ćwiczenia służb
W tbg bardzo dużo schronów
Mamy
06:55, 2026-06-26
Przejazd na Trześniowskiej paraliżuje ruch
Może niech jeszcze jeden most wybudują przez Wisłę😆
Joanna
23:53, 2026-06-25