W miniony piątek wspaniale bawiliśmy się nad Jeziorem Tarnobrzeskim, a nasza fotoramka #LatozTN i balonowe losowanie nagród cieszyło się dużą popularnością! Ale przed nami jeszcze jeden konkurs z tej okazji.
Osoby, które zrobiły sobie zdjęcie w naszej ramce i udostępniły je w swoich social mediach lub wysłały je bezpośrednio do nas, wezmą udział w głosowaniu. Do wygrania dwa rodzinne bilety wstępu do Magicznych Ogrodów o wartości 230 i 300 zł.
Zapraszamy wszystkich do głosowania na ulubione zdjęcie! Zabawa trwa do 27 lipca (środa), do godziny 10. Osoby z fotografii, które otrzymają najwięcej głosów, nagrodzimy biletami do Magicznych Ogrodów.
2. Patrycja i Bartek
3. Karolina i Halina
4. Gabryś
5. Kamil, Olek, Jarek i Bartek
6. Wiktor
7. Olek
8. Iwona i Łukasz
9. Szymon
10. Agatka
11. Fabian, Miłosz i Maksymilian
12. Dominik i Karolina
13. Ola
14. Oliwka
15. Tomasz i Milenka
16. Olek z rodziną
17. Łucja
18. Grzegorz, Marcin i Ludwik
19. Tomasz i Ludwik
20. Ewelina i Marcin
21. Paulina i Krystian
22. Cortese z rodziną
23. Karolina i Paulina
24. Grzegorz i Marcin
25. Ola i Adam
26. Milenka
27. Klaudia, Patryk i Adrian
Aga06:39, 27.07.2022
Zdjecie 19
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zmiany w komunikacji miejskiej w Sandomierzu
Ile lat można lekceważyć mieszkańców?
Emka
00:19, 2026-05-31
Grad goli w meczu Siarki Tarnobrzeg [ZDJĘCIA]
Koniec projektu dziedzi..i mają. Wstyd, coście uczynili z tego kluby.
Tbg
21:28, 2026-05-30
Niebezpieczne wyprzedzanie w Tarnobrzegu
Popatrzcie gdyby tą drogę zwęzili nasi mistrzowie z UM - ktoś by zginał, a najprędzej ten jadący z prawidłowo naprzeciwka. Zwężanie w mieście Tarnobrzeg osiągnęło apogeum, tłumaczenia urzędników są beznadziejne nie poparte bezpieczeństwem, ponadto zwężone drogi powodują, że nie można zrobić korytarza życia dla karetki. Dlatego dobrze, że tej drogi ktoś nie zwęził, uratowana kilka osób.
Tarnobrzeg miastem S
15:57, 2026-05-30
Niebezpieczne wyprzedzanie w Tarnobrzegu
*%#)!& nie sieją. Wyprzedzają na trzeciego, wyjeżdżają z drogi podporządkowanej ,skręcają przed samochodem. Zaden kierowca nie chce uszkodzić swojego samochodu ale wypadałoby walić prosto te samochody. To może by się te głupki opamiętały
Gienek
15:02, 2026-05-30