Zamknij

Mechanik pojazdów samochodowych

Nr oferty: StPr/24/1052Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Aleja Warszawska 178, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Praca na zmiany w godz. 8-16
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 22.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "LAKO" Renata Lachowska, Konrad Lachowski Spółka Jawna
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Aleja Warszawska 178, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpacki
    Osoba do kontaktu: Renata Lachowska
    Numer telefonu: 502556524
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie, cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Liczenie asortymentu sklepowego za pomocą skanera ręcznego.
    321398
    data rozpoczęcia pracy od 19.11.2024
    wynagrodzenie od od 29,1

    Obsługa klienta Obsługa kasy fiskalnej Dbanie o ekspozycję towaru wg ustalonych norm Dbanie o porządek na stanowisku pracy.
    321319
    data rozpoczęcia pracy od
    wynagrodzenie od od 29,3

    Sprzątanie siłowni, szatni, sali fitness, łazienek, klatki schodowej, pomieszczeń socjalnych w godzinach 7-15; 14-22
    StPr/24/1051
    data rozpoczęcia pracy od 22.10.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Wykładanie towarów w drogerii kosmetycznej. praca wtorki, czwartki i soboty 12:00-18:00.
    321309
    wynagrodzenie od od 28,1

    Praca na zmiany w godz. 8-16
    StPr/24/1052
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    - rejestrowanie pism przychodzących i wychodzących, - przygotowywanie dokumentów, - prowadzenie list obecności
    StPr/24/1053

    Obsługa wózków widłowych, przemieszczanie materiałów oraz załadunek i rozładunek towarów. Przestrzeganie przepisów BHP.
    321325
    wynagrodzenie od od 4 300

    pomoc w obsłudze urządzeń do obróbki szkła, docelowo przejęcie obowiązków samodzielnego operatora urządzeń. Praca na zmiany w ruchu ciągłym w godz. 6-14, 14-22, 22-6. Pracodawca zapewnia środek transportu na trasie Sandomierz -Tarnobrzeg. Wynagrodzenie podstawowe 4300 zł brutto+dodatki (średnio ok. 500 zł+premia motywacyjna miesięczna)
    StPr/24/1055
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024

    - utrzymanie czystości na zewnątrz budynku szpitalu, - wypełnianie obowiązków pod nadzorem działu technicznego, - dozór budynku i pomieszczeń, - wykonywanie drobnych prac budowlanych, montażowych i napraw wyposażenia (praca na I zmianę od 7-15)
    StPr/24/1044
    data rozpoczęcia pracy od 21.10.2024

    Przewóz kontenerów morskich na terenie kraju.
    StPr/24/1045
    wynagrodzenie od od 6 500 PLN