W świątecznym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego” zabierzemy Czytelników do miejsca, gdzie czas odmierza się rytmem wikliny, a tradycja wciąż ma realny wpływ na codzienne życie.
Jak z wikliny i cierpliwości rodzą się przedmioty trafiające do domów, sklepów i galerii na całym świecie? Kim są ludzie, którzy stoją za markami The Wicker Stories i Lasovia Design i dlaczego każdemu koszowi przypisują własną historię? To także opowieść o rodzinie, wspólnocie, przekazywaniu umiejętności oraz o potrzebie powrotu do korzeni – szczególnie ważnej w czasie świąt.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wakacje w Polsce droższe. Nowa opłata
A pośrednikiem Duńczyk, jak przy nakrętkach, czy jakiś sprzedajny polityk? Po co przy tym grzebią? Ma zarobić znajomy królika?
Ada
17:01, 2026-02-12
Walentynki w Tarnobrzegu. W prezencie... politycy
A Sikorsky UH-60 będzie
pytanie
15:39, 2026-02-12
Wakacje w Polsce droższe. Nowa opłata
powinno być traktowane jak terroryści i zakazane, bo działa na szkodę obywateli.
Lewactwo
13:03, 2026-02-12
46 metrów sporu. Co z masztem w Sandomierzu? [Czytaj w
jak na wieży cisnien w parku wisi pelno anten to nie szkodzi, ani dzieciom w przedszkolu, w szkole ani mieszkancom. hehehehehe
ciemnopodlampa
10:24, 2026-02-12