Dziś przed godz. 6, na drodze wojewódzkiej nr 858 w miejscowości Harasiuki doszło do zdarzenia drogowego. Samochód ciężarowy, który przewoził cukier częściowo utknął w rowie, a naczepa zablokowała obydwa pasy ruchu. Wyznaczone były objazdy przez policjantów, utrudnienia potrwały do godz. 11.
"Królowa" wsparła tarnobrzeskie schronisko dla zwierząt
Przynajmniej zrobiła i robi coś dobrego, a nie tylko maluje i dmucha w paznokcie.Nie powinno się negować dobrych uczynków.Wielu celebrytów ma wszystko w d..., tylko o sobie myślą, a niektóre mówią że bieda to stan umysłu.... Pozdrawiam Wszystkich:)
Tbg
18:23, 2026-02-02
"Królowa" wsparła tarnobrzeskie schronisko dla zwierząt
Gdyby zależało na samej pomocy, a nie rozgłosie to by tego pustak by nie zrobił... Płytki źle się sprzedają czy popularność spada?
teatrzyk
17:11, 2026-02-02
Koprzywianka popłynie do Starego Portu
kolejna koncepcja, słyszymy juz o koncepcji remontu obwodnicy... pożyjemy i odpowiednio zagłosujemy jak skończy sie na "koncepcjach"
wyborcy
22:33, 2026-02-01
Detektyw Rutkowski szuka skradzionych motocykli
Takiego detektywa to bym w najgorszym koszmarze nie chciał zobaczyć.On miał tyle operacji co Michael Jackson i zaraz mu twarz odpadnie od tego pigmentu
Piracikk
22:33, 2026-02-01