Zamknij

Już w niedzielę kolejne krzeszowskie "Powidlaki". Będą występy gwiazd

11:29, 05.09.2023 Aktualizacja: 11:34, 05.09.2023
Skomentuj

W niedzielę, 10 września, w Krzeszowie odbędą się tradycyjne "Powidlaki". Jak zwykle będzie miał miejsce korowód. Nie zabraknie także występów gwiazd.

"Powidlaki" to cykliczna impreza odbywająca się w Krzeszowie w powiecie niżańskim. Ma ona na celu promowanie lokalnych produktów, w szczególności krzeszowskich powideł wykonywanych ze śliwek.

Niedzielne wydarzenie rozpocznie się uroczystym korowodem, który przejdzie od GOK-u w Krzeszowie na Plac Targowy. Następnie odbędą się pokazy taneczne i część artystyczna. 

Podczas wydarzenia nie zabraknie atrakcji towarzyszących. Będą także występy gwiazd. Na scenie zaprezentują się zespoły: Weź nie pytaj, Wideo, Bayer Full oraz Disco Boys.

Szczegóły na plakacie:

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%