Świerk czy jodełka? Czy już wiecie jakie drzewko będziecie ubierać na święta? Niektórzy tarnobrzeżanie już dziś zaczęli tournee po punktach sprzedaży choinek w poszukiwaniu "tego jedynego" drzewka.
W Tarnobrzegu ruszyła sprzedaż choinek świątecznych. Jak co roku, w punkcie Zielona Choinka, mieszczącym się przy ulicy Sikorskiego obok sklepu Lidl, zainteresowanie choinkami jest spore, nawet w pierwszy dzień otwarcia punktu! Mieszkańcy do wyboru mają świerki i jodły, w doniczkach oraz cięte. W tym roku w ofercie znalazły się także świąteczne stroiki i ozdobne stojaki.
Już niebawem będziemy informować także o konkursie, jaki przygotowaliśmy dla naszych czytelników wraz z firmą Zielona Choinka. Do wygrania będzie 20 choinek w Tarnobrzegu i tyle samo w Sandomierzu. Bądźcie uważni i śledźcie nasz profil na Facebooku, gdzie wkrótce podamy więcej szczegółów na temat konkursu.
Zobacz galerię - 10 zdjęć
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Gorzyce mogą stać się miastem
Może by w końcu staruszki z urzędu poszły na emerytury, a nie zajmują miejsca młodym osobom! A wracając do tematu, parę bloków i aspiracje do bycia miastem. Jak zakład upadnie to będzie miasto emerytów tak jak Tarnobrzeg.
P
18:52, 2026-01-01
Fundusz Kościelny 2026. Tyle państwo dopłaci
Przestańcie już z tą propagandą i szczuciem. Na lgpt tyfus + hiv idzie setki razy więcej... ludzie myślcie...., prince polo z Wawy ile przeznaczył na tych hifów???
Real
18:22, 2026-01-01
Tak Tarnobrzeg witał rok 2026. Zobaczcie ZDJĘCIA
Jak zwykle bida nic więcej.
Abc
14:03, 2026-01-01
Wiadukt nabiera kształtów [ZDJĘCIA]
Przez ten czas co by drugi most by trochę korki rozładował to nie czekają jak idioci na węzeł także gratuluję pomysłu utrudniania życia kierowcom
Ehhh
00:41, 2026-01-01