Radni gminy Baranów Sandomierski przyjęli uchwały w sprawie zamiaru likwidacji szkół podstawowych w miejscowościach Durdy i Knapy.
Decyzje te zapadły na wtorkowej sesji Rady Gminy. Głosowania poprzedziła długa dyskusja, w której wzięli udział miedzy innymi mieszkańcy tych miejscowości. Ich protesty nic jednak nie dały i w obydwu przypadkach za likwidacją szkół zagłosowało 7 radnych, 5 było przeciw, a 3 wstrzymało się od głosu. Więcej informacji niebawem na łamach Tygodnika Nadwiślańskiego. (rn)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz