Zamknij

KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg w ćwierćfinale Ligi Mistrzyń!

08:53, 28.11.2022 KR
Skomentuj

KTS Enea SIarkopol Tarnobrzeg w niedzielne popołudnie przypieczętował awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzyń. Na zakończenie rywalizacji w grupie "C" wicemistrzynie Polski pewnie pokonały we Francji Etival Clairefontaine ASRTT 3:0.

Cztery mecze i cztery pewne zwycięstwa w stosunku 3:0 - tak w skrócie można podsumować występy tarnobrzeżanek w fazie grupowej Champions League. Na zakończenie zmagań grupowych podopieczne Zbigniewa Nęcka wygrały, podobnie jak przed własną publicznością, z Etival Clairefontaine ASRTT 3:0.

Po jednym punkcie dla naszej dryżyny zdobyły Xiaoxin Yang, Han Ying oraz Elizabeta Samara. Dwie pierwsze pokonały swoje przeciwniczki po 3:1, a była mistrzyni Europy w grze pojedynczej wygrała ze swoją rywalką w trzech setach.

Ćwierćfinałowego rywala tenisistki stołowe z Tarnobrzega powinny poznać w okolicach połowy grudnia.

ASRTT Etival Tennis de Table - KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg 0:3

Jieni SHAO - Xiaoxin YANG 1:3 (5:11, 9:11, 11:9, 10:12)

Marie MIGOT - Ying HAN 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 6:11)

Camua IACOB - Elizabeta SAMARA 0:3 (3:11, 9:11, 10:12)