W minioną sobotę zawodnicy Tarnobrzeskiej Sekcji Sportów Walki wzięli udział w zawodach kickboxingu ligi k1 Battle of Warriors, rozgrywanych pod hasłem "kicboxing w walce z nałogami".
Zawody, kolejne z cyklu ligi, odbyły się w Wieliczce. Jak zawsze cieszyły się sporym zainteresowaniem. Udział wzięło w nich ponad 150 zawodników. Łącznie stoczyli oni ponad 80 walk w dwóch ringach.
Tarnobrzeską Sekcję Sportów Walki reprezentowało trzech zawodników: Tomasz Piechota, Przemysław Bielecki oraz Paweł Wrona. Wszyscy walczyli na pełnym dystansie rund, pokonując swoich przeciwników.
Był to trzeci w tym roku start zawodników reprezentujących tarnobrzeski klub. W poprzednich zawodach Tomasz Piechota również dwukrotnie wygrywał, a Paweł Wrona odniósł jedno zwycięstwo i jeden remis. Co więcej w tegorocznej lidze triumfowali także Kamil Gawłowicz oraz Maciej Mortka, co daje łącznie osiem zwycięstw wpisanych na konto zawodników Tarnobrzeskiej Sekcji Sportów Walki.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz