Poloneza przygotowała Bożena Pandura, właścicielka „Szkoły tańca i rozwoju PANDURA”. Choć przyszło jej dyrygować ludźmi, którzy często spotkali się pierwszy raz w życiu, a plaża nie do końca spełniała wymogi sali balowej, całość wyszła efektownie, a tańczący doskonale się bawili.
[ZT]205946[/ZT]
W trakcie sobotnich imprez nad Jeziorem Tarnobrzeskim zainaugurowano kolejny sezon akcji charytatywnej „Jezioro Aniołów”, rozpoczęto sezon morsowania nad Jeziorem Tarnobrzeskim, pobito rekord Guinessa w długości przebywania w lodzie, odbyło się też wiele wydarzeń integracyjnych, a także koncertów.
[ZT]205949[/ZT]
[FOTORELACJA]5130[/FOTORELACJA]
Kolejna odsłona rewitalizacji Sandomierza
czy jest problem z widocznoością komentarzy?!?!?!? TYNA nie kombinuj chyba że stajesz się tuba psl!!!
San
13:43, 2025-11-19
Kolejna odsłona rewitalizacji Sandomierza
Dlaczego skromniejszy zakres? Przecież koalicja uśmiechnięta tak pięknie działa. Nawet zorganizowaną grupę radnych w mieście stworzyła pod patronatem ZSL. Radni służą burmistrzowi a nie obywatelom którzy ich wybrali. Sternik mający podwładnego w mieście zadowolony. A z rewitalizacją znając burmistrza z PSL będzie jak z ulicą słowackiego czy basenem.
Janusz
13:28, 2025-11-19
Utrudnienia na Wisłostradzie w Tarnobrzegu
Regularnie badam stan tej dziadowskiej nawierzchni jadąc z i do pracy i szczerze mówiąc remont jest konieczny bardziej niż nowe palmy nad jeziorem 😀
Andrzej
19:26, 2025-11-18
Przytuliskowe psy będą miały nowy wybieg
Dlaczego nie ma zdjęcia wybitnego prawnika albo p.sekretarz? Niedopatrzenie ale można to nadrobić jak ten płot powstanie. I koniecznie zaprosić sternika jako zwierzchnika partyjnego PSL nad burmistrzem do zdjęć. Nie przegapcie.
Ewa
18:28, 2025-11-18