::photoreport{"type":"check-for-article","item":"6027"}
Widowiska, w którym zaśpiewały: Martyna Puszka - Maziarz, Diana Ciecierska, Weronika Pietranis, Katarzyna Tomczyk, Natalia Ciecierska, Sara Trubiłowicz, Renata Pietranis i Kamila Wolska nie powstydziłby się żaden renomowany teatr muzyczny w Polsce. Znane piosenki w nowych aranżacjach, zaśpiewane brawurowo przez tarnobrzeskie wokalistki bardzo spodobały się publiczności, która wypełniła Wozownię. Jeżeli dodać do tego efektowną scenografię, dowcipne prowadzenie koncertu przez Dorotę Witas i Mikołaja Gwoździowskiego i towarzyszące popisom wokalnym występy instruktorek i tancerek FRAM oraz par tanecznych SAMBY trudno się dziwić, że widzowie wychodzili z Wozowni zachwyceni.
::news{"type":"see-also","item":"209659"}
Wejściówki na koncert „Kobieta wysprzedały się błyskawicznie, dlatego Wozownia zaplanowała powtórkę z muzycznego spektaklu w niedzielę, 17 marca o godzinie 18.00. Zainteresowanie nimi było tak olbrzymie, że tego samego dnia, o godzinie 15.00 odbędzie się jeszcze jeden, dodatkowy koncert. Wejściówki można rezerwować od poniedziałku, 11 marca, w FRAM – Wozowni.
mężczyzna z lornetką19:25, 15.03.2024
"Kobieta" podbiła serca publiczności w tarnobrzeskiej Wozowni.
Mi wszystkie występujące tam kobiety podbiły serce. Mmmm... apetyczne ciałka.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Radny przyznał się na FB do jazdy po alkoholu....
typowy pisowski zakuty łeb
ja
21:37, 2026-04-02
Fotoradar w Sandomierzu już działa
Przy wyborze.....srutu tutu radar ma zarabiać kase to jest oczywista oczywistość nie chodzi o bezbieczeństwo
Milicjant
21:13, 2026-04-02
25 lat więzienia dla Ukraińca, który katował 2,5-latka
Takie kary to kpina. Oboje powinni dostać dożywocie. Polskie Sądy to miłośnicy pedofilów i bestii znęcających się nad dziećmi. Ciągłe szukanie okoliczności łagodzących, szczególnie dla "matek". KPINA.
Dorota Bytom
19:24, 2026-04-02
To był żart. W Jeziorze Tarnobrzeskim nie ma piranii
A wy w tym tygodniu myśleliście, że ktoś w tą waszą głupotę uwierzył
Mieszkaniec
16:40, 2026-04-02