Zamknij

Norbert Kolano przedstawił swój pomysł na Tarnobrzeg. Mają być tysiące miejsc pracy, serial i działki w Parku Dzikowskim [ZDJĘCIA]

19:43, 17.03.2024 Aktualizacja: 19:45, 17.03.2024
Skomentuj

Norbert Kolano, startujący w nadchodzących wyborach samorządowych w wyścigu o fotel prezydenta miasta, zaprezentował program i niektórych kandydatów swojego komitetu "Zawsze blisko mieszkańców". W programie nie brakuje zaskakujących pomysłów - choćby stworzenia ogródków działkowych w...Parku Dzikowskim.

[FOTORELACJA]6082[/FOTORELACJA]

Jak zapowiedział kandydat, jego program ma 30 głównych punktów. Na konferencji N. Kolano odczytywał je z telefonu komórkowego, bo jak powiedział, „ze względu na środowisko oszczędza papier”.

Pierwszym i najważniejszym punktem kandydata ma być pozyskanie nowych inwestorów „z Polski i z zagranicy”, rozbudowanie strefy ekonomicznej i stworzenie w Tarnobrzegu tysięcy miejsc pracy.

Norbert Kolano chce też usprawnienia i podniesienia jakości usług medycznych świadczonych przez tarnobrzeski szpital. Jak zaznaczył, spotkał się z nowym dyrektorem i jest pod dużym wrażeniem jego działań. Przekazał też informację, że „szpital nie będzie przekazany wojsku i nie będzie w Tarnobrzegu żadnych koszar wojskowych”.

Kandydat krytycznie wypowiadał się o remontach dróg w mieście, co też zamierza usprawnić. Podkreślił, że sam uszkodził sobie samochód na remontowanych ulicach. Zapowiedział ponowne uruchomienie Kina Wisła, dbanie o wizerunek miasta, remonty niszczejących budynków, również przy placu Bartosza Głowackiego, zajęcie się tematem dworca PKP „bo wygląda jak po wojnie”, nowe parkingi na osiedlach i zazielenienie placu Bartosza Głowackiego.

Z bardziej oryginalnych pomysłów, których nie ma w programach innych kandydatów, w prezentacji Norberta Kolano znalazło się uruchomienie w Tarnobrzegu trzypoziomowego klubu muzycznego, a także stworzenie ogródków działkowych w Parku Dzikowskim. Mają być też atrakcje filmowe – kandydat zapowiedział kręcenie w Tarnobrzegu serialu i filmu fabularnego, przywołując bodziec, jaki Sandomierzowi dał serial „Ojciec Mateusz”.

–  Młodzi ludzie piszą do mnie, jestem naprawdę tak zaskoczony i wzruszony. Oni potrzebują jakiegoś autorytetu w Tarnobrzegu. Ja będę wszystkich wspierał jako prezydent Tarnobrzega – zadeklarował Norbert Kolano, którego filmiki na Tik Toku mają milionowe wyświetlenia.

[ZT]209569[/ZT]

Na koniec kandydat i jego współpracownicy, wśród których znalazła się Magdalena Tusińska, była konsul RP w Maroko, zaśpiewali piosenkę „Bo cały Tarnobrzeg to jedna rodzina”.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(6)

Odlotowy i rozrywkowOdlotowy i rozrywkow

2 1

Jakiś odlot ma ten kandydat?

cytat: uruchomienie w Tarnobrzegu trzypoziomowego klubu muzycznego
- parter, piwnica i podpiwnica czy o cóś innego chodzi?

Cytat: stworzenie ogródków działkowych w Parku Dzikowskim
- a niby w którym miejscu i dla kogo?
Proponuję zająć się otoczeniem budynku muzeum, remontem ogrodzenia arboretum i remontem budynku kuchni dworskiej. Poczynienie z niego mini hotelu, bo nijak nie pasuje ani mur ani ten spalony, zniszczony budynek, do tego miejsca .

Cytat: zapowiedział kręcenie w Tarnobrzegu serialu i filmu fabularnego
- najlepiej na temat niszczenia, degradacji tej mieściny od czasu likwidacji województwa tarnobrzeskiego. Proponuje zatrudnić Ojca Mateusza jako postać drugoplanową, dla poprawy moralności polityków lokalnych.
Tak poza tym to czy ten kandydat chce, by podrożały mieszkania w Tarnobrzegu, jak to się stało w Sandomierzu od czasu kręcenia filmu Ojciec Mateusz?

18:30, 17.03.2024
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

tak bylotak bylo

1 0

owszem tu racja tbg sie rozwijal za czasow owego slawnego wojewodztwa ale niestety kosztem innych

18:35, 17.03.2024

ZenonZenon

1 2

Do Pana odlotowy
Głosuj na mastalerza i Bożka
U pierwszego może urodzisz dziecko no bo mężczyźni przecież mogą według nich dostaniesz becikowe
A u drugiego będziesz dalej remontował drogi 👍
Daj Cię szansę młodym może coś wkoncu ruszy do przodu

09:04, 18.03.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DJBDJB

1 5

Przy zaprezentowanym programie pojawia się jedyny i słuszny wniosek, że jedynym słusznym i prawidłowym wyborem na prezydenta jest obecnie panujący prezydent. I choć podobają mi się niektóre założenia programu NK, to jednak najlepszą wizją jest druga kadencja. Ja swój głos oddam na komitet Razem dla Tarnobrzega

10:14, 18.03.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AniołekAniołek

1 2

Tak Pan Bożek to świetny wybór wyremontuje drogi tylko po co skoro popiera priorytety Tuska a ten z kolei dąży do wprowadzenia w Polsce szybkiej wojny więc po co Wam te piękne drogi no tak dodatkowo potańcówki dla emerytów przed wojną potańczyć troszkę można a że jest pusty jak bęben rolingstonsów to chyba wszyscy wiecie że sam nic nie potrafi wszystko i wszyscy robią za niego sam nic nie potrafi nawet podjąć mądrej decyzji jak przystoi na głowę państwa tak popierajcie tego starego dziada a będziecie w zimie w japońskach chodzić.

11:16, 18.03.2024
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

O to toO to to

0 0

Brawo. Stary oszust musi odejść na wieczną podyganke🤣

15:32, 18.03.2024


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%