Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij

Dodaj komentarz

W Tarnobrzegu trwa wyburzanie starej siedziby Banku Spółdzielczego przy ul. Sokolej [ZDJĘCIA]

. 14:58, 07.10.2024 Aktualizacja: 22:16, 25.10.2025
2

Stary Bank Spółdzielczy przy ulicy Sokolej przechodzi do historii. Właśnie trwa burzenie zbudowanego pod koniec lat 60. ub. wieku budynku głównej siedziby banku.

[FOTORELACJA]7755[/FOTORELACJA]

Wyburzenie budynku banku było spodziewane. Od pewnego czasu trwało usuwanie z obiektu instalacji i wszystkich cennych materiałów. Wcześniej zabrano meble, komputery, dokumentację i całe wyposażenie banku.

Niszczony obecnie budynek zostanie zastąpiony nową, nowoczesną siedzibą, do której powróci centrala Banku Spółdzielczego w Tarnobrzegu. Ma ona łączyć nowoczesność i funkcjonalność z formą zaakceptowaną przez służby Konserwatora Zabytków, bowiem ul. Sokola znajduje się w części miasta objętej jego nadzorem.

Prace rozbiórkowe starego, oddanego do użytku w 1967 roku budynku, to pierwszy etap budowy. Po ich zakończeniu zacznie się stawianie nowej konstrukcji.

Nowy bank, ale w starej lokalizacji, ma ponownie otworzyć swoje podwoje w I kwartale 2026 roku. Do tego czasu obsługę klientów Banku Spółdzielczego w Tarnobrzegu przejęła filia banku przy ul. Dekutowskiego 6.

Poniżej prezentujemy wizualizację nowej siedziby Banku Spółdzielczego w Tarnobrzegu.

[ZT]213688[/ZT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

Ella Ella

1 0

Szkoda...

17:23, 07.10.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

EstetaEsteta

0 0

Budynek był ładny z zewnątrz i przestronny w środku w miejscu dla klientów przeznaczonym. Mam wątpliwości czy nowy będzie taki sam. Nowe nie zawsze znaczy lepsze.

07:50, 08.10.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

W jakim aucie egzamin na prawo jazdy w Tarnobrzegu

Naprawde WORD Tbg nie byl w stanie wypracowac kasy na zakup pojazdow??? Moze by tak porownac ilosc stanowisk w 2012 i w 2025r szczegolnie tych kierowniczych. Nastepnie porownac z liczba przeprowadzonych egzaminow oraz podac ile egzaminow na zatrudnionego

ciekawe

20:39, 2025-12-21

Prezydent Tarnobrzega zapowiada zmiany w przedszkolach

W przedszkolach woźne, nauczyciele wspomagający – siedzą na grupach z telefonami w rękach. Dzieci śpią albo bawią się same, a personel nic nie robi. Wystarczyłaby jedna pani do ogarnięcia śniadania albo dwie na całe przedszkole, ale nie — zatrudnia się tłumy, które potem „siedzą”, przewijają telefon i mają wszystko w dupie. Brak kontroli, brak odpowiedzialności, pełna wypłata. To nie jest system, to jest patologia. Dziękuję za uwagę.

Marta

20:35, 2025-12-21

Prezydent Tarnobrzega zapowiada zmiany w przedszkolach

trudno mówić o oszczędnościach w oświacie, gdy w szkołach zatrudnia się głównie znajomych i koleżanki dyrekcji. Nauczyciele pracują w kilku placówkach po kilka godzin, a w każdej pobierają pełne świadczenia i dodatki., grusze, pomoc jesienna wiosenna , imprezy wyjazdy. W przedszkolach sytuacja wygląda podobnie — nadmiar personelu, brak realnego nadzoru, czas spędzany na telefonach zamiast przy dzieciach. Przy lepszej organizacji pracy wystarczyłaby znacznie mniejsza liczba pracowników, woźnych, pomocy , bez szkody dla opieki nad dziećmi. Brak kontroli i niegospodarność powodują, że pieniądze publiczne są zwyczajnie marnowane. Bez zmian systemowych nie będzie żadnych oszczędności.

Gabi

20:32, 2025-12-21

Gigantyczny pożar w Stalowej Woli. Płonie wielka hala

cos z tymi pozarami jest"nie tak"...KOMUS ZALEZY ABY MIESZAC"mam podziw dla stazakow oni sa wszedzie nawet kota z drzewa sciagaja czy sa odpowiednio nagradzani?POZDrAWIAM ich serdecznie

jan

20:06, 2025-12-20

0%