[FOTORELACJA]5828[/FOTORELACJA]
Nowa droga ma na celu odciążyć dotychczas jedyny dojazd do Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a więc ul. Kościuszki. Szczególnie w godzinach szczytu, czyli gdy ludzie wracają z pracy, droga ta była bardzo oblegana.
Powstanie ulicy Tadeusza Śmiśniewicza (dawna Aleja Metalowca), jest bardzo ważne dla przedsiębiorców działających w nowodębskiej podstrefie, którzy zyskali szybszy i łatwiejszy dojazd do drogi krajowej nr 9 i dalej do autostrady A4 oraz powstałej drogi ekspresowej S19.
W ramach inwestycji powstała jezdnia o szerokości sześciu metrów, co pozwala na ruch samochodów ciężarowych. Poprowadzony został ciąg pieszo-rowerowy o nawierzchni z kostki brukowej. Ulica Śmiśniewicza zakończona jest rondem, stanowiącym skrzyżowanie z ulicą Sikorskiego. Nią można dojechać do drogi krajowej nr 9.
Nowa droga oświetlona jest na całej długości. Ponadto utworzone zostało połączenie ciągu pieszego z ulicą Leśną, której elementem była budowa przepustu, powstałego w miejscu dotychczasowej kładki.
Cała inwestycja kosztowała 9,5 mln zł. Gmina otrzymała zewnętrzne dofinansowanie na to zadanie.
Nikon18:31, 13.02.2024
żenadą jest nazywanie chodnika z kostki ciągiem pieszo rowerowym, zróbcie porządną droge dla rowerów z asfaltu . Takie pokrętne tłumaczenie dla tego co zrobiono
Canon08:43, 14.02.2024
Cytat: Poprowadzony został ciąg pieszo-rowerowy o nawierzchni z kostki brukowej.
Brawo!!! Jak w Tarnobrzegu. Zaczęło się kostkowanie Nowej Dęby.
Canon08:50, 14.02.2024
Po co te wysepki zwężające jezdnię? Fotografia nr 5,6,7,8,13
Idziecie drogą Tarnobrzeską, zwężania jezdni, niepotrzebnego.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Procesja z udziałem Wojowników Maryi w Sandomierzu
Brawo wojownicy . Tak trzeba gdy nienawiść i kłamstwo rządzi obecnie. Zaskakuje na zdjęciach brak sternika ,misia , emerytki z okienka... No cóż tzw. elyta wieśniacza PSL i PO ma inne tęczowe priorytety.
Iza
06:26, 2025-10-27
Federal Mogul i Pilkington chcą produkować dla wojska
Polska Grupa Zbrojeniowa przejęta przez PSL - przehandlowana za dalszy ciąg koalicji. Partia chłopska zamiast zajmować się rolnikami zajmuje się produkcja zbrojeniową. To już brak jakichkolwiek słów żeby to opisać. Jak Pilkigton i Federal chcą zarabiać niech jadą z misją biznesową na Ukrainę a nie pokazują się za plecami opatrzonego towarzystwa wzajemnej adoracji z PSLu. PSL niech na giełdzie w Sandomierzu z rolnikami się na konferencji pokazuje. Co to jest robione w Polsce, kiedy nastąpi opamiętanie.
producent szkła
18:05, 2025-10-26
Procesja z udziałem Wojowników Maryi w Sandomierzu
Poczytajcie o ich bossie
Paweł
13:23, 2025-10-26
Procesja z udziałem Wojowników Maryi w Sandomierzu
WOJOWNICY MARYI? Czy Maryja z kimś wojowała, czy zamierza iść na wojnę? Zdaje się, że Matka Boża zawsze była wzorem pokory i miłości bliźniego. Chyba, że chodzi o zupełnie kogoś innego
Emerytka
10:51, 2025-10-26